Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Standis tady je číslo na vrakarnu renault 605 503 582 nebo 604 502 696 v Plzni na Božkově brnkni tam a dej mi vědět jedu ve tři není problém se tam stavět ja jedu na druhou stranu tak ať nejedu zbytečně přes celou pelzeň. Tel. Ti pošlu na sz zdaar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Č A U dnes naposled v pjáci a vyjmečně mne čeká volnej víkend a to doslova manželka jede někam na srub(zalesačka,pravej opak mně),děti k babičce a já budu oficialně uklízet sklep a něco kutit na zahradce a neoficialně se na všechno vyseru a vikend radši prožeru. -_- a jak se znám tak to bez kontroly přeženu a pak se :ble

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věc: oznamení

Važení spoluobčané,kolegové,štamgasti,hospodský povaleči,soudruzi,pro Váš totalní nezajem o toto hospodské zařízení budeme nuceni hospodu předělat na mléčný bar a vyvěsit poutač na zakladních školách bo ti jsou jediní co mohou zvednout navštěvnost.Hospodsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...