Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Mě dnes v práci při pátku akorád nasr... stačí 2 tupci a zníčí celý pátek ..

Ale nejlepší na tom je, že pár řidičů stále nezjístilo, že venku je v zimě ledovka a sníh a taky nejmenší lidé na světě, tzv. silničáři, kteří okamžitě po napadnutí sněhu stávájíc se neviditelní. Především mě dnes udivil jeden, který se mě lepil tak dlouho na tažné až když mě pneumatiky na ledu podklouzly tak ubral ... a druhý mě hrdě předjížděl skoro plným plynem .. měl jsem 70 na tachu při výjezdu z esíčka .. zdá se vám to pomalé? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lezou Schwarzenberg a Kalousek na skálu a v tom nejtěžším úseku se zaseknou. Schwarzenberg říká: "Kdyby tady byl Boriš, ten by nás zachránil."

Kalousek na to: "Prosimtě, lez!"

Ale Schwarzenberg po kuse zase řekne: "Kdyby tu tak byl ten Boriš, ten by nás zachránil, ten by nás z toho vytáhl!"

A Kalousek na to: "A kdo je ten Boriš?"

Schwarzenberg: "Neznáš českou hymnu? Zpívá se tam: Boriš umí po skalinách!"

:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D no ta jeho hymna to byl děs .. koukal jsem v TV na přenos jak začal .. Už od začátku trapárna. Opakoval každé druhé slovo od novinářu protože nic neuměl, navíc neumí ani pořádně česky a ještě ke všemu mu není ani rozumět často .. Lidičky jestli tohohle zvolí za prezidenta to je fakt na emigraci :kol-26:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to já tak neřeším .. krade prupisky no a co? Nám doma ukradli truhlík s muškátem a samozřejmě nikdo ho nevrátí .. prostě českej národ je už takový .. neříkám, že všichni ale polovina národa jsou zloději to se na mě nezlobte ale je to tak .. 90% čechů jsou závistivci .. já jsem jen závistivec :kol-31: rozený ostravák :kol-35:

Edit: jsem střízlivý jen poslední dobou nějaký divný tak si mých keců nevšímejte :kol-32:

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...