Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já koukám jednou za výměnu tj. jednou za půl roku :D neubyl ani mm :kol-31: ale pořád mě ubývá chladící kapalina :( Asi mě netěsní ta nádobka .. teda jak je to na minimu jak je zahřáta tak je to vklidu, ale jak to dám za studena mezi risky nebo jak je to mezi riskami zahřáte tak to po měsíci vyteče :( Neřeším to :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to snad bude jen těsnění na vaně .. kámošovi to teklo taky z vany na fabce z bazaru. Pomohlo přetěsnění. A není to náhodou taková blbost jako těsnění na vypouštěcím šroubu? Měníš ho pokaždé? Já ho jednou nechal staré a do rána byl flek na zemi. A kapalo to pořád. To by odpovídalo tvým 0.5L ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polsky metanol je zdravy :D i Cesky uz ne :D .

Marku v polsku koupim jen Apsik Apsik bo zbytek je spatny :) . Ted' zimni Apsik Apsik smrdi bo neobsahuje metanol a není vuni . Metanol zustal v Cesku ;) . Možná jste koupil kapalinu k ostrikovacu s 100% obsahem denaturovaneho alkoholu.

V prodeji jsou kapaliny k ostrikovacu, ktere maji jen sam denaturační alkohol ;)

Letni Apsik Apsik je velmi kvalitni a vuni to jako zelene jablko :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jozzi > mas pravdu :D Poza tym z tego pędzimy bimber :D który jest lepszy od waszego :D

z teho delamy bimber (levou vodka) :D kteri je lepsi od Vaseho :D

Ja nepijim teho svinstva :D

Polak umi i Cech je schopny :D - to je polske pravidlo :)

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to prosakuje u šroubu tak je to 100% to těsnění .. asi jsi jej dal křivě a nebo málo utáhl.

Víš co? Určitě máš sousedy které nesnášíš, tak jim nalej té "pálenky" , kterou jsi koupil :D Třeba vyhrajou moravskou ruletu :D

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...