Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já ti povím proč! Protože vše je o penězích :p . Já Mám klasika na lízačku a je to pálka jak cíp, no a být to elegance, tak je to skoro jednou tolik :feve:

Takže nemáš prachy tak koupíš soc ......ale pak je do toho stejně nacpeč aby jsi měl full..... ;) takže v čem je poenta? Asi jen v tom, že ty prachy nedáš najednou ale postupně.....já dodělávky nemám rád.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nemáš prachy tak koupíš soc ......ale pak je do toho stejně nacpeč aby jsi měl full..... ;) takže v čem je poenta? Asi jen v tom, že ty prachy nedáš najednou ale postupně.....já dodělávky nemám rád.....

No jo, ale vo tom to je, že si to doěláš sám, :p a navíc třeba parkovák na FI stál kolem 9000 kč a ty si ho koupíš za 1500 tady v bazaru ;) . Ale jak píšu, je to hodně o penězích a kdybych na to měl, tak samo bych si nekoupil eleganci a le sport, protoče se mi líbí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sport má oproti eleganci akorát jiný sedačky a tříramnej volant...:) a ty sedačky nejsou moc pro tlustý...mě se v nich delší dobu nesedí dobře...:)...vyzkoušeno u kámoše...co má sporta

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sport má oproti eleganci akorát jiný sedačky a tříramnej volant...:) a ty sedačky nejsou moc pro tlustý...mě se v nich delší dobu nesedí dobře...:)...vyzkoušeno u kámoše...co má sporta

To chceš říct že jsem tlustý :aggressive: , Já jsem pouze na svou váhu nízký lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...