Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

To víš, že jo, já to tu napíšu a vy mě hned pomluvíte lol , tak dejme tomu, že jsem koupil HR , ať mám od rejpalů klid :smich: /HR to nejsou/

jasny stačí říct že máš JOM....snad si nenameleš někde čenich  :) ...to sou snad jediny ke kterym by tady asi byly vyhrady.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude samý světýlka...... taky se mi to líbí ale spíš u ostatních. :smich:

nějak asi stárnu a přikláním se k decentu :palec2:

no ono když mrkneš do lepších vybav tak pravě ony ty světylka co chci dodělat (až teda na ty kliky jestli se rozhodnu) jsou v základu.. :palec2: ....tak sem asi trochu mimo mísu.. :smich::smich: .a konkretně to osvětleni dveří mě přijde jako docela dost užitečny z hlediska bezpečnosti 

Jaké výhrady? Bo jsou nejlevnější lol

jo takhle si kamarad kupoval kotouče na hyundye nejlevnější a nakonec to dopadlo tak že tam byly dva dny a pak objednaval nějaky značkovy........i když zase co se dá zkazit na pružinach ?peeero je peero ne ?   :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi dveřmi souhlasím to jo :)

ale zbytek zaleží na funkčnosti :p o některých pochybuju :smich:

no další je popelník kterej u mě slouží jako odkladací místo na drobny na košíky,flashku,klíče,minibaterku a jiny cetky což se tam prohrabovat po tmě není úplně vono....tak zbejvaj jen ty kliky nad kteryma přemejšlim....jinak mam classika takže všechny osvětlení jak zavazadlovyho prostoru,schranky spolujezdce,popelníku,dveří tam není a to jsou místa pro mě docela prakticky na dodělaní světel......neřeknu kdybych tam rval ruzny neony nad nohy nebo nějakou discokouly na palubku.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nejlevnejší a nikdo jim nevěří a proč? Protože jsou nejlevnější. Kotouče bych taky žádné levné nekoupil, nevyplatí se to ale péra? Maximálně se unaví a klesnou ještě víc :smich:

asi je to tím ;) .... to je fakt, prostě už sem se mnohokrat přesvědčil že nejsem tak bohatej abych kupoval levny věci a mam jistou nedůvěru a radši se snažim připlatit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tu social editon tu mají skoro všichni krom pana vedoucího, ale ON tu nechodí lol:smich:

jj já mam taky social edition ..  :palec2: ...  a toho vedoucího radši už nevytahuj nebo si to zase přečtě zabrečí si , postěžuje si a pak těžce zamachruje podpisem... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to tím ;) .... to je fakt, prostě už sem se mnohokrat přesvědčil že nejsem tak bohatej abych kupoval levny věci a mam jistou nedůvěru a radši se snažim připlatit

Ono já si myslím, že v těch pérach rozdíl moc velký nebude, snad jen, že budou více drncat než ty Hr, nebudou tak komfortní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RACA: tak z toho co popisuješ mám jen ten kufr(kombi) popelník užívám stejným způsobem :palec2:

a včera sem tady v elek. našel inspiraci na osvětlení přihrádky u mitfáry :rock:

no a ja neměl ani ten a neskutečně mě sralo v noci něco vyndavat nebo když sem ve tmě menil kolo a vyndaval nářadí při svitu mobilu bylo fakt uchvatny :-)))))).....no už mi zbejvaj jen ty dveře a popelník....možna kliky jooo a zaplovač(misto kteryho mam zatim jen zaslepku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono já si myslím, že v těch pérach rozdíl moc velký nebude, snad jen, že budou více drncat než ty Hr, nebudou tak komfortní ;)

je to možný....je fakt že nějakou přímou kritiku sem nečet...je to jen o ty neduvěře k levnymu

Nechápu :aggressive: co je veedoucímu?????

no comment...to není nic na tebe týká se to jednoho zhrzence kterymu dostatečně nebylo lezeno do ........! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ja neměl ani ten a neskutečně mě sralo v noci něco vyndavat nebo když sem ve tmě menil kolo a vyndaval nářadí při svitu mobilu bylo fakt uchvatny :-)))))).....no už mi zbejvaj jen ty dveře a popelník....možna kliky jooo a zaplovač(misto kteryho mam zatim jen zaslepku)

to věřím,ale v kufru by to chtělo něco víc svítivého. myslíš že by pomohla výměna obyč.žárovky za smd led??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...