Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Bari jukni do bazaru > prodej > tuning díly a Maxxi tam rozprodava svoji fabku a je tam fotka jak to tam vypada ty pedaly s tou operkou :palec2: jj fabca to je takova moje jedina radost asi, ale co ji urcite ted poridim, tak v pondeli se dozvim cenu pruzin Eibach 30/30 nebo 35/35 ted envim ale ono je to asi jedno uz :)

tak mě tam ta opěrka nesedí, taková moc velká. Nad pružinama jsem taky uvažoval, ale zatím zůstal základ, tak se uvidí časem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že dneska nějak ponocujete,ty lišty jsou :palec: já mám černý,ale musím je sundat protože mi neodtejká voda co jde ze dveří a teče pak do auta,než jsem je tam dal bylo vše O.K. ,takže tam přijdou pouze polepy asi carbon nebo zas černy.

taky jsem se divil, že je tu tolik lidí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at co nejdřív pomynou,u mne je to dnes prací do sedmi ráno se tu budu poflakovat(na netu v práci se neflákám),pak chvilku spánek pokud mne malá nechá a večer zas,.

No to teda pekne napilno mas, tak mala snad bude hodne a kolik ji je?Ja mam petiletou rostandu :)

Jinak doufam ze ty osobni problemy se vyresi zitra a uvidim jak na to jsem a jak to bude dal mam i docela strach a ze ten nejak nemivam :help::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...