Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dědek na dvoře štípe dříví najednou mu houpne tak vlítne do světnice na babku,ale než sundá všechny ty punčocháče a spodničky je po houpnutí,říka babce až příšte uslyšíš jak na Tebe křičim na nic nečekej a svlíkej se aby jsme to stihly.Po čase babka slyší řev ze dvora svlíkne se lehne do postele,dědek se vřítí dovnitř a zařve:Ty se tady válíš jako stará kurva a nám zatím hoří stodola.

:smich: :smich: hm už to tu zas začíná :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to? Jinak taky jsem to nechtel nejak probirat, protoze byvala se nejak kousla a nechce mi pujcovat malou :feve:

jinak woe mam 9letou dceru a skoro rok sem ji neviděl je tak zmanipulovaná že bych asi nesložil zkoušky na zbrojní průkaz :feve:

ale beru to s nadhledem jsem přád mladý tak je ještě na vše dost času a TY ho máš ještě vííííc :palec2::palec2::palec2::palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak woe mam 9letou dceru a skoro rok sem ji neviděl je tak zmanipulovaná že bych asi nesložil zkoušky na zbrojní průkaz :feve:

ale beru to s nadhledem jsem přád mladý tak je ještě na vše dost času a TY ho máš ještě vííííc :palec2::palec2::palec2::palec2:;)

No ja ji ted nevidel pul roku, tak koukam ze u tebe je to taky sila chlape, ale tak to zvladneme preci nas ty baby nerozhazou vid a ty jak jsi psal mas urcite supr zenu ted vedle sebe, tak to bude parada :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ dobre a je to funkcni nebo je to znat pak pri jizde s pootevrenym okynkem?Ja jsem s tim jeste nikdy nejel

to občas kouřím v autě pootevřené okenko a foukalo mi do ucha a za krrk takhle pohoda

nefouká to a ještě to hlavní hodil jsem zatáčku bez nich a vodu sem měl ze střechy v autě

takhle ani kapku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...