Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

tak tak ... doted se divym že ti moji rodičové mi při studiích na střední žrali jak moc se musim učit že na chatu s nima na vikend opravdu nemůžu jet :-)) a nechali mileho mladeho-blbeho jindru doma přes víkend doma samotnyho...jojo zlaty časy ....... jak je v praci kolego?zrovna sem se chtěl zeptat kolik ta houkačka vubec umí rychle jet? minulej tejden mě jedna předjížděla takovym fofrem až sem si řikal že to musí převratit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky taky se divím co jakou měli rodiče se mno trpělivost,akunrád jednou když jsem přijel na víkend domu s kohoutem na hlave tak táta prohlásil dej mu 500 ať jede zpátky,máma to vyřešila po svém a číro ustřihla. :kol-28:

Tak novější VW T5/T6 už jedou parádně a rychlost překračující 180 nejni problém nicméně je to použitelné tak na dálnici a po pěkné rovince bez aut,podvozkově je to ale srovnatelné s osobákem čitelné a už by člověk musel bejt fakt blb bez rozumu, aby to poslal ze silnice ven,ale stát se to muže ne vždy za to muže řidič. :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky taky se divím co jakou měli rodiče se mno trpělivost,akunrád jednou když jsem přijel na víkend domu s kohoutem na hlave tak táta prohlásil dej mu 500 ať jede zpátky,máma to vyřešila po svém a číro ustřihla. :kol-28:

Tak novější VW T5/T6 už jedou parádně a rychlost překračující 180 nejni problém nicméně je to použitelné tak na dálnici a po pěkné rovince bez aut,podvozkově je to ale srovnatelné s osobákem čitelné a už by člověk musel bejt fakt blb bez rozumu, aby to poslal ze silnice ven,ale stát se to muže ne vždy za to muže řidič. :kol-27:

tak to musí bejt paradní svezení, ale jen ve předu v zadu jsem naštěstí tu čest ještě neměl

neřvěte tady :D

uáááááááááá .... tady se hulaká jak na lesy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...