Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

RAZ?????

Tak to asi jezdíš málo po dálnici - nejezdím po nich denně, ale tenhle případ potkám skoro vždycky, když na nějakej ten českej "placenej tankodrom" vyjedu... A samozřejmě vždycky když spěchám a tlačej mě hodiny. A je to šmahem přes všecky možný VÝCHODOEVROPSKÝ MPZ - CZ, SK, PL, UA, H, TU, I, BUL, RU, GR... Kamión s "déčkem", "efkem" nebo jinou západoevropskou značkou v takový situaci neuvidíš - a pokud, tak jenom v roli toho předjížděnýho - a ten potom v takovej moment okamžitě začne šlajfovat jak blázen, aby toho zmagorovatělýho blba co se dere před něj rozdílovou rychlostí retardovanýho šneka co nejrychlejc pustil před sebe a neblokoval dálnici. Jak říkám, sebrat papíry na fleku, případně ještě veřejně vyvěsit fotku takovýho kokokokota na entou někam na hooodně viditelný místo a byl by pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacsinou jazdim dialnicu Kosice-Presov (20km) tam sa mi to davnejsie stalo, to je kludna dialnica tam sa da ist aj 250 km/h a hrozia akurat policajti. Ziadne zapchy nic... 

 

Mimochodom. Ake znacky zimnych pneu by ste mi odporucili ? Pripadne aj konkretne typy. Potrebujem nieco co bude mat dobry pomer cena/kvalita. Nic spickove. Ano viem na pneu sa nema sterit ale niesom nejaky pretekar a rocne je na aute najazdene tak 8000 km. V zime to je asi 3000 km.

Editováno: , autor: PyroSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Tak to máš super... to já foukám obvykle 1 za měsíc měsíce  :kol-32: .. Ale rekord mám 4x za 1 den a to ještě od stejné hlídky, během asi 3 hodin.. Jezdil jsem po městě a rozvážel nějaký materiál a vždy mě zastavili.. Po prvý v pohodě, po druhý se na mě už divně dívali, po třetí už se mě zeptali, jestli mě náhodou už dnes nestavili, že jim já i auto jsme povědomí a když mě zastavili po čtvrtý, tak se už smáli.. Ale foukat jsem musel pokaždé  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě klidně ty Vredesteiny SnowTrac 3 - nejsou nejdražší, ale kvalitativně natrhnou prdle i mnohem dražším.

 

Tie som uz davnejsie obkukoval, pozdavali sa mi. Do uvahy pripadaju este aj Continental ContiWinterContact TS850, tie su podla testov lepsie na mokrom a suchom asfalte. Cenovy rozdiel je minimalny. Verdsteiny zasa naopak, na snehu vyborne vlastnosti. Po snehu velmi nejazdime, obcas na chatu ale s tym snehom by si mali poradit aj Continentaly. V kazdom pripade vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preumatiky, ich kúpa ma tiež čakajú...dorazím zimné, čo som mal na aute pri kúpe, na tieto disky pôjdu zimné, a potom na leto nové disky aj pneu...aspoň taký je plán :D

 

ináč, nakupuje niekto z ebay? brat si kúpil objektív, no prestal fungovať...koľko vychádza cca poštovné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...