Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Konkurence je hloupá a neustále se snaží vyčnívat z řady. To je úplně to stejné jako například Apple a Samsung. Samsung si neustále dělá srandu z iPhonů a přesto má menší prodeje svých vlajkových lodí. ;)

A proč by nedělal (i když o tom nevím)? šak samsung je největší výrobce mobilních telefonů na světě a nebýt korejců , číňanů ,tak by ani nebylo z čeho ty apply sestavovat.

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No největší možná je, ale narážel jsem spíše na prodeje jejich „vlajkových lodí“, které nejsou až tak vysoké, jak by se mohlo stát. Já samozřejmě proti tomu nic nemám, ať si dělají co chtějí a co uznají za vhodné. Poukazoval jsem spíše na fakt, že si taky dělají srandu z iPhonů a sami mají naprosto vtipné prodeje jejich drahých telefonů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní tragédie českýho autosportu v Rakousku: http://www.sport.cz/moto/ostatni/clanek/669113-smrt-cihala-v-rakouskych-zatackach-kramsky-v-rechbergu-narazil-do-stromu-a-zahynul.html#hp-sez

 

 

Bohužel, Ota Krámský alias Krakonoš to má za sebou a od dnešního odpoledne už brázdí jen nebeský zatáčky...

 

 

R.I.P. Oto, byls nejen Krakonoš, ale i Veličenstvo Král český vrchařiny...!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setkal jsem se s ním před lety osobně v Ústí nad Orlicí na "Ústecký 21" - seděl tam vedle karavanu na odmontovaným kole a šklebil se do ranního sluníčka, fousiska se mu ježily... Pokecal s náma fanouškama, pak zavřel dekl na svým spideru s dvoulitrem BMW, zapnul si nomexovku, nasadil helmu, natáhnul rukavice a vyrazil na trať nahánět ručičku stopek a Mirka Adámka s jeho formulovým speciálem...

 

Odpoledne při druhý jízdě jsem ho viděl projíždět zatáčku "Na sedle" - je to levá vracečka do odbočky do protisměru skoro o plnejch 180° a ještě ke všemu do kopce... tam, kde jinej podřazoval a brzdil, Ota jel vytočenou dvojku pod plynem, těsně pod zatáčkou škubnul volantem, zadek mu zavlál jak Soldbergovi, maličko ubral aby se kola chytly a vzápětí vystřelil ze zatáčky jak čert z tunelu... On jinak vyznával "naprosto čistou stopu" bez driftů, ale o týhle zatáčce tvrdil, že driftem je v ní rychlejší...

 

Ale aspoň se mu vyplnilo to, co padlo několikrát v diskusi pod článkem - umřel při tom, co nejvíc miloval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mám pocit, že si FAKT KOUPÍM PISTOLI - posuďte sami. 

Stojím na křižovatce na červenou, třetí v pořadí. Padne zelná, auta se pohnou, v momentě kdy se já už na dvojku rychlostí něco mezi 20 a 30kmh blížím k přechodu pro chodce = rovině semaforu SE ZPRAVA PO CHODNÍKU PŘIŘÍTÍ CYKLISTA, SKOČÍ NA PŘECHODU PŘEDE MNE DO SILNICE A OKAMŽITĚ ZABREJKUJE JEŠTĚ VÍC DOLEVA - HAMSTNU NA BRZDY A NA HOUKAČKU - A TEN ČURÁČEK MI JEŠTĚ UKÁŽE FAKÁČE.... Kdyby do mě zezadu na těch světlech někdo křápnul, nic si na něm nevezmu - a ten sráč na splašenejch karbónech ujede. Bajk nejmíň za 30 klacků, trikotek, brejle á la Lance - nebo kdybych já nedobrzdil a sejmul ho, tak možná ani doklady u sebe neměl... sráči zasraný, plevel silnic to je, a ještě je to sprostý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...