Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Roste to samo já jsem ještě začátečník co jede vlastně první ostrou sezónu :) tohle je rostlinka stará 5 týdnů od vložení semínka do půdy. Ale dostal jsem malinkou rostlinku Trinidad Scorpion Moruga což je jedna z nejpálivějších papriček světa :D tuhle ale zkusím spíš jen vypěstovat a plody kdo bude chtít rozdám :D asi bych neměl odvahu jí zkusit...

 

DSCN6951.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den. Tak maly dotaz mimo svicek a papricek :D

S moji zenou resime takovy malinky spor a jedna se o to ze ona tvrdi ze rychlovarna konvice nesmi zustat v te zakladne pry jim to v rachote poradil nejaky mistni elektrikar ze to pry muze zkratovat.

A ja tvrdim ze to muze zustat jelikoz ona ta zakladna se prerusi kontakt s konvici tim ze je vypnuta tak je vlastne i vypnuty prochazejici proud pres oba dily.

Celou dobu to bylo v tom u vsech konvic a ted to furt strka vedle a zavazi to tam. Podotykam ze mame vzdy nejake znackove a ne nejake pofiderni znacky ted napr. mame philips.

Tak kdo ma vlastne pravdu :D ?

Michale tento dotaz je na škoda fórum přímo ideální :D padne tu jak ulitý  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...