Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Hlavně si dávej bacha na lidi, co si kupujou Biolit...

 

:kol-22::kol-48::D

Ten si třeba kupuje moje 3/4 - má poměrně silnou arachnofóbii, takže pokud má vlézt do neznámýho temnýho prostoru, natáhne si kozačky, do nich zastrčí nohavice, upne si ke krku dlouhej kabát, narazí si čepici až na uši, krk si omotá až nad čenich šálou a nad ni si narazí lyžařský brejle - pak si natáhne tlustý rukavice a do každý paprče uchopí co nejjedovatější sprej - kdyby se jí podařilo koupit od Husajna sarin, klidně by si ho koupila. Jinak RAID nebo právě Biolit. Pak jde a křížem krážem před sebe kropí prostor smrtícím postřikem jak ve Vietnamu ti piloti co stříkali Agentem Orange. Pohled pro saďoury...

 

 

2Malta - i kuš, chlape, kometa leda tak poletí... jednou za 86 let jako ta Halleyova  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Aspire - kdepak feferonky, to co pěstujou ti sebevrazi v těch kelímkách je od feferonek asi stejně daleko, jako vícenásobná termojaderná hlavice určená pro mezikontinentální střely typu Polaris, Trident nebo Peacemaker (MX) od pazourkový sekyry z doby kamenný ...

 

Po feferonce se jen zpotíš na prdeli, ale když se pokusíš sbaštit i jen kousek těch jejich zbraní hromadnýho ničení, nepomůže ti nic - propálí se ti skrz naskrz krkem, žaludkem a střevama, který z tebe s velkým šplouchancem vypadnou spodem a nádavkem ještě to všecko ještě chytne plamenem...  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

 

Uvědom si - když jen bereš do ruky neporušený feferonky, nehrozí ti skorem nic. Když je krájíš, neměl by sis pár následujících hodin sahat do oka nebo na pinďoura holýma rukama - jinak NĚCO zažiješ.

 

Když ale bereš do ruky ty jejich ďábelský plodiny, už jen vzít je do ruky je dost prekérka - kdykoliv hrozí že nějakou rozmáčkneš a vyteče šťáva. A třeba krájet se musejí minimálně ve dvojitejch gumovejch chirurgickejch rukavicích - a to si citlivější člověci berou radší troje přes sebe, protože je to pálí na holý kůži i přes dvojvrstvu. Nedej Pámbu si šáhnout do oka nebo jinam - TO SHOŘÍŠ JAK TREPIFAJXL....

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkare teď si to zabil! Já se málem dusil když jsem četl tvoje řádky :D ale bohužel musím potvrdit že jsem jen "otrhal" papričky a i po několikanásobném umytí na nich byl kapsaicin... Mno umýt si večer oči byl docela zážitek který fakt nikomu moc nedoporučuju :D vše jedině v rukavicích (mám přímo na chilli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bullets : Máš parádnu výsadbu.Tíško závidím. Ja len Habanero Orange. 50 sadeníc a všetky v priebehu sezóny pooberám a požeriem. Miečo pomeliem a do budúcej sezóny spotrebujem. Vlani som mal Habanera vo fólii vyrastené ako kríky ríbezlí. Toho roku bokom aj nejaké Serrano .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Effendi díky za pochvalu já tomu úplně propadl :D jinak vím že to je už trapné ale dneska zase vykouklo z pod hlíny 8 semínek. Je vidět že počasí je lepší a sluníčko dělá své... Jinak v pařáčcích to jede o 106 a 2. várka která je jen v hlíně zatím prý nic tak uvidíme mno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej - ty máš třeba 3, bejt to moje, měl bych jich tam 6 - protože obvykle vozím tu předchozí vyndanou sadu v popsanejch škatulkách dál s sebou (zvyk ještě ze šáde, i když už jsem to já sám minimálně 12 let nepotřeboval, už se mi 2x stalo, že jsem takhle NĚKOMU mohl poskytnout svíčku na cestě - i když starší a někdy ne s přesně potřebnou tepelnou hodnotou, přesto na dojetí dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den. Tak maly dotaz mimo svicek a papricek :D

S moji zenou resime takovy malinky spor a jedna se o to ze ona tvrdi ze rychlovarna konvice nesmi zustat v te zakladne pry jim to v rachote poradil nejaky mistni elektrikar ze to pry muze zkratovat.

A ja tvrdim ze to muze zustat jelikoz ona ta zakladna se prerusi kontakt s konvici tim ze je vypnuta tak je vlastne i vypnuty prochazejici proud pres oba dily.

Celou dobu to bylo v tom u vsech konvic a ted to furt strka vedle a zavazi to tam. Podotykam ze mame vzdy nejake znackove a ne nejake pofiderni znacky ted napr. mame philips.

Tak kdo ma vlastne pravdu :D ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to je právě ta chyba ... do nás hustí v práci oddělávat konvici ze základny, páč může nastat problém se spínačem na konvici, následný problém s jištěním proti přehřátí a požár nenechá na sebe dlouho čekat .... a že už takových případů bylo ... doma sice nechávám konvici v základně, ale zase vytahuji ze zásuvky přívodní šňůru k základně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...