Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

No jo to je těžký.....musí to zmáknout hlavně sama, jediný co pro ní udělej, buď alespoň teď, kdy je jí nejhůř s ní..nebo jí alespoň zavolej aby věděla že není sama a má někoho, komu na ní záleží...

Maro: děkuju moc za podporu.Udělal jsem to.Musim ji najit nějakou brigádu aby ji to utikalo...studuje ted vysokou a potřebuje něco na prázdniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo to je těžký.....musí to zmáknout hlavně sama, jediný co pro ní udělej, buď alespoň teď, kdy je jí nejhůř s ní..nebo jí alespoň zavolej aby věděla že není sama a má někoho, komu na ní záleží...

presne tak, ale zasa ju telefonat može aj obťažovať, nikdy nevieš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak dlho chodili spolu? segra má koľko rokov, staršia ako ja(to len pre zaujimavost lebo si dával fotky zo stužkovej) :)?

Na Tebe jsem Mároš myslel! Ty by ses mi jako ženich i zamlouval! :smich: Fakt nekecám! Hele,segře bylo ted 20 let a ty fotky co jsem dával tak jsou z maturitáku což je rok zpátky...je ještě hubenější ted...slepicee!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Tebe jsem Mároš myslel! Ty by ses mi jako ženich i zamlouval! :smich: Fakt nekecám! Hele,segře bylo ted 20 let a ty fotky co jsem dával tak jsou z maturitáku což je rok zpátky...je ještě hubenější ted...slepicee!

platí :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: ...tak to sme približne rovnaký vek ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...