Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ježkovi voči.....ta by tě prohnala kdyby to četla :-)))).....no ja se ještě nevodhodlal na tu střechu vylízt nějak mi vejšky nedělaj dobře ....co to tady včera zase ten vedoucí cintal za nesmysly??že sme místní borci nebo tak nějak?začinaj mi chybět jeho uplakany příspěvky v podpisu,už sem se dloouho nezasmal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježkovi voči.....ta by tě prohnala kdyby to četla :-)))).....no ja se ještě nevodhodlal na tu střechu vylízt nějak mi vejšky nedělaj dobře ....co to tady včera zase ten vedoucí cintal za nesmysly??že sme místní borci nebo tak nějak?začinaj mi chybět jeho uplakany příspěvky v podpisu,už sem se dloouho nezasmal :-(

prosím, aby mě zde nikdo-tzn. Raco Ty, neoslovoval vedoucí....děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2marek:myslím že oslovení vedoucí není o moc horší než tvoje sprosty vyrazy na moji osobu....pokud nezvladáš stres kup si milku čokoladu na nervy.....po tvych posledních příspěvcích kde si akorat machroval ,nezapoměl ostatní(nejen mě) shazovat mi za víc než tyhle tři přispěvky ktery ti věnuju nestojíš-je to smutny ale je to tak

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2marek:myslím že oslovení vedoucí není o moc horší než tvoje sprosty vyrazy na moji osobu....pokud nezvladáš stres kup si milku čokoladu na nervy.....po tvych posledních příspěvcích kde si akorat machroval ,nezapoměl ostatní(nejen mě) shazovat mi za víc než tyhle tři přispěvky ktery ti věnuju nestojíš-je to smutny ale je to tak

OK...poruším pravidla a pošlu tě DO PRDELE kam patříš Ty zmetku jeden a můžeš si na cestu posvítit LEDkama.......a klidně mi zařiď BAN moderátore......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK...poruším pravidla a pošlu tě DO PRDELE kam patříš Ty zmetku jeden a můžeš si na cestu posvítit LEDkama.......a klidně mi zařiď BAN moderátore......

:palec2: .....dovolim si podotknout že sem za celou dobu nepoužil sprosty slovo .... :smich: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...