Přejít na obsah

MDF podložky pod zadné repro 130mm


Doporučené příspěvky

Mám 2 dvojpásmové koaxiálne reproduktory 130mm, ktoré chcem dať dozadu do tých plastových držiakov vedľa plata pod okno (Octavia1 sedan).

Výškače sú na úrovňi tej plastovej mriežky => narážali by pri vybudení.

Chcem si spraviť MDF podložky pod tieto reproduktory (presne také, ako je na obrázku v prílohe) - kde nájdem rozmery (doporučený vnútorný a vonkajší priemer, hrúbku a šírku MDF podložky, zrezanie zo strany plata, ...)?

V diskusii som našiel iba tému o predných MDF podložkách, zadné som nenašiel.

Aspoň orientačné rozmery mi dajte, prosím.

Nejako to už skúsim zmajstrovať...

lol

Vďaka.

post-13982-1240948856_thumb.jpg

Editováno: , autor: pmajco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fankarhifi,

Milanovi som uz pisal, ale neozval sa.

uz som zistil hrubku - 10mm mdf.

vnutorny priemer dam podla repraku.

a ten vonkajsi priemer podlozky?

skusim to vydedukovat z tej fotky, pripadne nasimulujem z kartona priamo v aute...

vykruzovaky sice nemam, ale skusim to elektrickou pilkou, prip. navrtat husto diery, zabrusit...

Natriem nacierno, sa to snad strati. Pripadne to dam stolarovi...

Keby ste nahodou vedeli, kolko by mala byt ta vzdialenost medzi vnutornym a vonkajsim priemerom tej mdf podlozky,

napiste to sem, nech nemusim spekulovat...

dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mal som nedavno vyhadzany interier od spodneho plechu az po strop-plech. Asi Ta sklamem ale ten plast som mal vonku spolu s pasom. Ono tam su zahnute take kovove silne zuby,ktore neni sanca zohnut. Ale nie je to tazke dat dole ,ved len dole mas uchyteny koniec pasu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty by si to chcel mat bez toho plastu? No fuj. Drzi sa na nom plato... to za prve.

Za dalsie,ten bocny plast nad nim je zacvakany do toho co chces dat dole.

Radsej pories bednu jak plast. Toto auto je jak lego,zacvakavacka. Nieco nedas tak sa rozpadava. A casom nieco drnci,bucha,skripe. Sak staci ze aj bez demontu cohosi stale nieco vrze. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fankarhifi,

Milanovi som uz pisal, ale neozval sa.

uz som zistil hrubku - 10mm mdf.

vnutorny priemer dam podla repraku.

a ten vonkajsi priemer podlozky?

skusim to vydedukovat z tej fotky, pripadne nasimulujem z kartona priamo v aute...

vykruzovaky sice nemam, ale skusim to elektrickou pilkou, prip. navrtat husto diery, zabrusit...

Natriem nacierno, sa to snad strati. Pripadne to dam stolarovi...

Keby ste nahodou vedeli, kolko by mala byt ta vzdialenost medzi vnutornym a vonkajsim priemerom tej mdf podlozky,

napiste to sem, nech nemusim spekulovat...

dik.

Promiň mi, ale stručně řečeno "nemám čas" vysedávat u PC a všem psát romány s radami ohledně ozvučení. Pokud si u mě neobjednáš již hotový MDF, tak už vůbec nemám důvod komukoliv poskytovat moje výkresy!! I tak by ti byli k ničemu, tedy pokud nemáš nainstalovaný AutoCAD 2005...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...