Přejít na obsah

kryt motoru


vick

Doporučené příspěvky

Čaute kucííí.Nevíte někdo kde a za kolik se dá sehnat spodní plastový kryt motoru potažmo převodovky?Je mi jasné že ve škodovce určitě,nicméně tam budou za to chtít určitě tak dva litry.

Koukal jsem na polské aukro a tam se to dá sehnat za nějakých 500kč,nicméně problém je,že ty kryty neobsahují to polstrování.

Máte někdo nějaký tip,popřípadě nápad?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to polstrování tam má bejt? U svýho to nemám a co jsem dělal 2.5 v automatu tak tam taky nebyla a kryt to byl originál.

No myslím si Jardo že to tam je origo.Je to tam nalepené a jsou to takové samé polstrované čtverce.Jako by to byl molitan.No ale pokud to tam ty nemáš tak to se nebojím a koupím to v Polsku.Jsem si myslel že to je tlumící prvek a že bez toho to bude hodně slyšet víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
takže mi nezbývá než se porozhlídnout v Polsku.Tam to vychází kolem 80 zlotých.Budu to mít sice bez polstrování nicméně chtěl bych ho tam mít.

na S bazaru jsem viděl nabídku krytů tak se tam mrkni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
na S bazaru jsem viděl nabídku krytů tak se tam mrkni

TADY TO MÁŠ Škoda, VW, Seat, Audi spodní ochranné kryty AKCE! 50% sleva! - Opava

< zpět

Kryty jsou vyráběny švédskou firmou AUSON COMPANY působící v tomto oboru od roku 1928, což zabezpečuje vysokou kvalitu oproti čínskému či polskému zboží. Kryty jsou tvrdé, pružné a odolné teplotám. Slouží jako prevence proti korozi a poškození elektroniky, motor se rychleji zahřívá a udržuje teplotu, tím se zvýší životnost motoru a klesne spotřeba, sníží se hluk motoru. Akce pro vozy VW Group. Škoda Octávia 1, Audi A3 1, Vw Golf 4, Seat Toledo 99-04, Leon 1 běžná cena pro diesel 2400Kč->nyní 1199kč/sada(foto 2), benzín BC 2000Kč->nyní 999kč/sada. Škoda Fábia 1 i 2, Roomster, kryt pro diesel BC 1500Kč->nyní 749Kč(foto 3), benzín BC 1400Kč->nyní 749kč. Škoda Octávia 2, VW Golf V, Touran, nové Seaty->kryt pro diesel běžná cena 1500Kč->nyní 749Kč(foto 4), benzín BC 1400Kč->nyní 749kč. Škoda SuperB, Audi A4 -04, A6 98-04, VW Passat 96-05 kryt motoru+přev. běžná cena 2500Kč->nyní 1250Kč(foto1). VW Sharan, Seat Alhambra(foto 5) a mnoho dalších běžná cena 1500Kč->nyní 749Kč. Daňový doklad, montáž, doprava k Vám. Akce do 29.5.

Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o2615941.html

Inzerce z 5.5.2009, Opava (Moravskoslezský kraj), Nové se zárukou, Nabídka, dopravu platí Kupující, Hotově při převzetí 749 Kč

auto leks +420 777 641 354

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADY TO MÁŠ Škoda, VW, Seat, Audi spodní ochranné kryty AKCE! 50% sleva! - Opava

< zpět

Kryty jsou vyráběny švédskou firmou AUSON COMPANY působící v tomto oboru od roku 1928, což zabezpečuje vysokou kvalitu oproti čínskému či polskému zboží. Kryty jsou tvrdé, pružné a odolné teplotám. Slouží jako prevence proti korozi a poškození elektroniky, motor se rychleji zahřívá a udržuje teplotu, tím se zvýší životnost motoru a klesne spotřeba, sníží se hluk motoru. Akce pro vozy VW Group. Škoda Octávia 1, Audi A3 1, Vw Golf 4, Seat Toledo 99-04, Leon 1 běžná cena pro diesel 2400Kč->nyní 1199kč/sada(foto 2), benzín BC 2000Kč->nyní 999kč/sada. Škoda Fábia 1 i 2, Roomster, kryt pro diesel BC 1500Kč->nyní 749Kč(foto 3), benzín BC 1400Kč->nyní 749kč. Škoda Octávia 2, VW Golf V, Touran, nové Seaty->kryt pro diesel běžná cena 1500Kč->nyní 749Kč(foto 4), benzín BC 1400Kč->nyní 749kč. Škoda SuperB, Audi A4 -04, A6 98-04, VW Passat 96-05 kryt motoru+přev. běžná cena 2500Kč->nyní 1250Kč(foto1). VW Sharan, Seat Alhambra(foto 5) a mnoho dalších běžná cena 1500Kč->nyní 749Kč. Daňový doklad, montáž, doprava k Vám. Akce do 29.5.

Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o2615941.html

Inzerce z 5.5.2009, Opava (Moravskoslezský kraj), Nové se zárukou, Nabídka, dopravu platí Kupující, Hotově při převzetí 749 Kč

auto leks +420 777 641 354

Díky za tip kámo.Dnes tam zavolám a pak dám vědět.Nicméně nabídka to je skvělá. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle foto je ten kryt ale úplně jiný,než je na supovi,tak nevím,jestli tam bude pasovat.Pokud do toho Víťo půjdeš,tak bych pak byl moc zvědavej,jestli sedí nebo ne.

Všechny dieslové motory mají stejný přední kryt,stejně tak benzínové,ale zadní se liší podle převodovky,zda automat či manual.Jinak jsem zjistil na škoda-díly,že přední část diesel číslo 8D0863821 Q stojí 4597,-Kč a zadní díl 4B0863822 F (což máš Víťo podle vinu ty) stojí 3381,-Kč a na automat,což mám já je číslo stejné,ale nakonci je H stojí 2627,-Kč.

post-10425-1242220495_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou blázni Jirko.Pane jo a já myslel že za to můžu chtít tak 2 litry a on to je dvojnásobek no to je hukot za kousek plastu.No jinak dnes jsem ho vážně zakoupil v té Opavě.Byl jsem tam osobně a kupoval jsem pouze přední díl pod motor za cenu 750kč.Už na první pohled vypadá ten plast bytelnější než mají Poláci tak uvidíme.Zítra provedu montáž a dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou blázni Jirko.Pane jo a já myslel že za to můžu chtít tak 2 litry a on to je dvojnásobek no to je hukot za kousek plastu.No jinak dnes jsem ho vážně zakoupil v té Opavě.Byl jsem tam osobně a kupoval jsem pouze přední díl pod motor za cenu 750kč.Už na první pohled vypadá ten plast bytelnější než mají Poláci tak uvidíme.Zítra provedu montáž a dám vědět

dali ti k tomu krytu taky nejake sroubky nebo jen samotny kryt ja ho kupoval i s tou tlumici penou v trineckem pop-artu za cenu 1400kč ale bez sroubku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dali ti k tomu krytu taky nejake sroubky nebo jen samotny kryt ja ho kupoval i s tou tlumici penou v trineckem pop-artu za cenu 1400kč ale bez sroubku....

Ne nedostal jsem k tomu žádné šroubky,ale ani jsem žádné nepotřeboval.Použil jsem ty stávající.No jinak ta cena kterou jsi za to dal,tak je moc dobrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Ne nedostal jsem k tomu žádné šroubky,ale ani jsem žádné nepotřeboval.Použil jsem ty stávající.No jinak ta cena kterou jsi za to dal,tak je moc dobrá

tak to jsem rád že ji dobře pořídil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Host pan.ucetni
Ja som kupoval s agauto.sk za 40 euro aj stym tlmiacim materialom.Doslo to za jeden den postou. ALe je to ceska firma

A jaký jaká je ta výplň v tom novém krytu motoru s toho ag auto ? Je to jak u origo. takový pěnový molitán nebo jsou to nafouklé krabičky vzduchem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
A jaký jaká je ta výplň v tom novém krytu motoru s toho ag auto ? Je to jak u origo. takový pěnový molitán nebo jsou to nafouklé krabičky vzduchem ?

dnes mi přišel kryt motoru s AG auto cena dobrá 2337kč s dopravou PPL v ceně zahrnut kryt motoru a převodovky :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
dnes mi přišel kryt motoru s AG auto cena dobrá 2337kč s dopravou PPL v ceně zahrnut kryt motoru a převodovky :palec2::palec2:

ja som kupoval za 50e - 1500 sk z agauto.sk

http://www.tuning-skoda.sk/cz/motor-80.html

kukam za 1088 CZK aj s tou tlmiacou penou - na druhy den som to mal doam a max spokonost

Je to tam na isto len sa treba preklikat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...