Přejít na obsah

Oslava narozenin u Romariooovych v Hradci Králové


Michal K.

Přespání v HK  

25 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

pohodě stando ale my jsme pronajali na celej den "stadion" nějaký ten gril a posezení okolo takže je tam na 11 července udělaná rezervačka.To víš...beru to zodpovědně protože přijede prezident Octavia clubu a přiveze všem povinně dárečky! :palec2:

Vitto: a doufám že vezmeš nejsilnějšího Renaulta.OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak, dokonce můžou přijít na kontrolu, nevím do jaké míry to je soukromá akce, když je to venku, tohle musíme taky pohlídat, myslím, jestli místní úřad náhodou nemusí podávat hlášení o akcích tohoto typu někam vejš (viz. poslední dobou populární téma DS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyka OSA - urcite bych se na to zeptal. Ted jsem prolezl stranky OSA a tady jsou moje postrehy :)

A) jsme soukroma (nikoli verejna) akce -> neplatime nic

jenze ono to nemusi byt nutne povazovane za soukromou akci, ze.. takze

B) jsme verejna akce.

Urcite jsme bez vstupneho (pouze se delime o naklady na jidlo ;)). Ze sazebniku na nas asi nejlip pasuje "Pouliční hudební produkce", ktera je za strasnych 190Kc na den :D

Takze bych se nebal obratit se primo na OSA s tim, ze to bude narozeninova party, jen poradana na fotbalovem hristi, a zeptat se, jestli musime neco platit. Kazdopadne to nebude zadna silena castka :)

Jinak tady je ten sazebnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, čím víc aut, tím větší akce...jen ať všichni vidí, že na to máme :p

já auto nemeju, nakazil jsem se od Skaji.. umeju si jen kousek u dveří na samolepku od Kroza lol

OSA zla.. je spolek nemakačů a zlodějů a na naší akci nemají co dělat.. leda by přijeli oktávkou..

martinoslav: bude ta Evička?

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak OSA jsou nepříjemný lidi a hlavně celá instituce, samozřejmě, že když nic nevědí, nemají kam přijet na kontrolu, ale jak jsem psal, nevím, jestli nemusí místní úřad oznámení o konání akce posílat někam dál a tak by se mohlo stát, že by mohl mít někdo zájem, jinak v HK na OSE sedí rozumný lidi, ale bohužel kontroly jezdí z Prahy (už jsem to zažil na plese) a jezdí rádi, přeci jen cesťák soukr. autem není špatný - podle státních tabulek,

osobně bych se na to vykašlal, soukromá akce a hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k ty OSA - co jsem Romanovi po telefonu doporucil je poslat jim email, nebyt vubec konkretni (zadne misto, zadne datum), jen se zeptat. Neco ve stylu "Mame uzavrenou soukromou narozeninovou party pro cca 50 lidi, mame pronajaty mistni fotbalove hriste, budeme si poustet reprodukovanou hudbu. Musime neco platit?".

Pokud odpovi ze ne (coz predpokladam), bude to pro Romana zaloha pro pripad, ze by si nekdo z mistnich stezoval nebo by to ze zavisti/zloby/... napsal na OSA. Roman pak muze v klidu argumentovat tim mailem.

Pokud by odpovedeli ze ano, poplatek je myslim nejakych 200Kc, a nemyslim si ze by chteli jezdit na kontrolu na takovouhle "mini" akci. Kazdopadne i pokud odpovi ano, tak to nemusime oznamovat/platit, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...