Přejít na obsah

trhane rozjezdy a nizke otacky nerovnomerny chod...


havca

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny a prosim o pomoc.

Nejsem odbornik, pouze uzivatel. Nyni asi pred mesicem za zacalo stavat a ted uz bezne pokazde, ze pri dojizdeni k nejakemu mistu a naslednemu snizovani rychlost na jakykoliv rychlostni stupen, auto vydava pod 2000ot takovy divny zvuk, i pri jemnem simrani plynu kolem 2000ot a jak to klesa pod 2000ot hlavne kolem 1600 a min se to zacne uplne znatelne prijevovat takovym mirnym hucenim a jakoby ne plynulym chodem motoru nebo takyovym jako zadrhavanim a je lepsi vymacknout spojku. neni to ale pripad vylozeneho cukani auta, je to jine. A pak dalsi vec, pri rozjizdeni, ac pri rychlem nebo i pomalem s dlouhym drzenim spojky to jakoby trha nebo zadrhava nebo skube a rozjezd neni plynuly a je takovy hlucny ze vse duni. mam 1.9TDi, 85tis najeto. at to zde procitam sebevic, na toto mi nepripada zadny prispevek. Myslel jsem treba setrvacnik, ale pri zaberu a seslapnuti spojky nebo ve vyssich otackach nepocituji zadne rachoceni nebo bouchani. Snad jeste, pokazzde pri razeni, pokud nejedu zrovna krokem, tak pri kazdem seslapnuti to vydava zakovy tezkopadny zvuk...Nevite nekdo, co by s tim mohlo byt a pokud by to melo byt neco od spojky, setrvaku nebo neco podobneho, nejake kontakty...???Dekuji za kazde info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenu ti nepoviem lebo mi to menili na záruku tak som sa na to nezameriaval :rolleyes:

začalo to rezonanciami niečoho kovového okolo 1900ot, potom to hučalo v celom rozsahu pritom spojka jak keby vynechávala niekedy. Ku koncu mi to už rinčalo tak že odomňa ľudia utekali keď som niekde prešiel, a vraj už bol najvyšší čas na výmenu, tak neviem ako by to pokračovalo ďalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na vyrazeny stupen - neutral - to nedela, kdyz treba ze 3tis ot sdelam nohu z plynu, krasne se to stahne na volnobeh a klape. Ale jinak to skutecne vypada tak jak to popisujes. No musim patrat dal jeste, treba nekdo da jeste prispevek, ale vypada to tak, ze s tim radsi zajedu do servisu, nez se pojede na dovolenou. Diky moc.

Kdyby nekdo vedel, prosim ozvete se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc, hned to vyzkousim, ale mam takovy pocit, ze na volnobeh je to vse ok, ale zkusim to. kazdopadne co obnasela oprava toho setrvaku, delka a cena? Jinak s tim neni sebemensi problem.

Tobe se to presne jak projevovalo?

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03g1...-octavia-2.html

Editováno: , autor: dukar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 100% setrvačník !!!......toto mi dělal před časem Passat a před nedávnem i jedna OII 1.9TDI...akorát že ta už měla najeto přes 270.000km.

Jinak Zde fungl nový orig.komplet (setrvačník,lamela,přítlačák) kolem 8.000kč (záleží na jejich nákupu) a posílaj i na dobírku...Jednou tam tento komplet kupoval kolega na OII a řekl mu 7.500kč....já ho tam pak kupoval o pár měsíců později a řekl mi 8.000kč....Je to ale bez spojk.ložiska,ty tam nemá a nikdy ani neměl,tak to by si musel pořídit jinde!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...