Přejít na obsah

tlačítko otvírání nádrže


Romario

Doporučené příspěvky

Prosím o rady.Pro spoustu z vas trivialni,ale ja potrebuju radu jak pro tatara :D .Potrebuju prehodit stary ctyrpinovy spinac na faceliftovy 6tipinovy.Uz se to tady resilo ale ne do uplneho detailu.Potreboval bych radu ktery kabel do ktereho pinu prepojit.Tzn.napr.stary pin1 na novy pin 1,stary pin 2 na novy pin 2 a stary pin 3 na novy pin 3(nejlepe podle barvy).Pokud mi nekdo poradi uplne polopaticky predem diky.Elektrice moc nehovim a kolem nemam nikoho zkuseneho komu bych to sveril a nestalo to ranec.

post-488-1242398724_thumb.jpg

post-488-1242398738_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Keby si hodil link kde sa to preberalo. Snad sa tam nieco docitam. Ale nemam nic po ruke cim by som ti pomohol. Najlepsie ked by si zobral trafo.ziarovku a skusal funkcnost spinaca. Ved tam ide len o to aby zapinal okruh na 2 pinoch. Dalsie je tam uz len podsvietenie pri zapnutych svetlach. Sa mi zda ze tam idu 3 kable. Neviem z hlavy. A potom uz len skusit kabelaz v aute ktory kabel co a kam ide a co robi. Boze ved to je na max pol hodinku. Fakt inac neviem momentalne,nemam ani schemu ci by som sa tam nieco docital.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...