Přejít na obsah

Vypravování Sloh. práce


abado

Doporučené příspěvky

Na zitra musim odevzdat slohovku.. je to jedno jakou.. jen aby to bylo vypravovani.. pisu to sem pozde.. ja vim..ale kdyby jste nekdo meli tak poslete na meil:

gou20@seznam.cz

a pokud mouzno co nejdriv..pac bych ji trosku poupravil jeste..

pokud nekdo mate a poslete tak dekuji moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slohovky se prosím píšou i na gymnáziích, ale pochybuju že jednoduché vypravování a hlavně bez předem zadaného (debilního) tématu :) (ale poslední ročník to nebude, to už je teď po maturitách:))

To už máš auto? To už ti bylo 18?:-)

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na gymplu se slohovky psaly, teda já je tam psal. Jednalo se většinou o hodně volný slohový útvar, nějaké to vypravování většinou stačilo na dosažení aspoň dobrého klasifikačního stupně, když bereme v potaz množství hrubic, které jsem schopný v textu napáchat.

Slohové práce jsou ve srovnání s diktáty mírně podceňovanou disciplínou, ve skutečnosti jsou to slohovky, co dovede vybičovat schopnost člověka k převádění duševních pochodů na papír. Teda, kromě toho vypravování. A napsat aspoň dobré vypravování je taky kolikrát nad schopnost jedinců. A to i v rámci gymplů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když před pár lety na gymplu psával slohovky, tak to většinou bývala úvaha na nějaké téma aby se člověk zamyslel...

A hlavně to vždy bylo debilní téma nebo nějaký citát.... :)

No a nejlepší na tom bylo, že jsem ze slohovky vždy dostal 3ku. svojí předposlední si pamatuju, to jsem za ní došel a ona mi řekla: "Petře, bylo to takřka excelentní, moc hezky se mi to četlo, výborně napsané...", otočil jsem to a tam 3ka :smich: tak jsem si nechápavě šel sednout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, navíc když se to píše stylem (teď to máme jako směrnice pro bakalářskou práci na VŠ a píšem tak všechny práce) že vlevo jsou tuším 2,5cm okraje, vpravo 3,5, dole a nahoře nevím kolik, řádkování 1,5. Vynechávat volný řádek po nadpise, velký nadpisy, podnadpisy, datumy atd atd, tak nakonec se ti toho na tu stránku moc nevejde :p;)

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...