Přejít na obsah

Pioneer deh-p700bt


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevlastníte tohle autorádio.

Mám problém. Při telefonování je mě špatně(tlumeně) slyšet.

Je problém s mikrofonem? Rádiem? Nebo je potřeba někde něco nastavit (i když si myslím, že není co)?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevlastníte tohle autorádio.

Mám problém. Při telefonování je mě špatně(tlumeně) slyšet.

Je problém s mikrofonem? Rádiem? Nebo je potřeba někde něco nastavit (i když si myslím, že není co)?

Díky za radu.

Kamarád měl stejný problém,nic stím nejde udělat.Zkoušel všechno možný.Ten přenos přes blotůčko ještě nemaj tak dobře vymakanej.Jinak to rádio je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevlastníte tohle autorádio.

Mám problém. Při telefonování je mě špatně(tlumeně) slyšet.

Je problém s mikrofonem? Rádiem? Nebo je potřeba někde něco nastavit (i když si myslím, že není co)?

Díky za radu.

Já nemám problém , nic jsem nenastavoval , ani myslím není co .. mám ale mikrofon z HF nokia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak máš nastavenou hlasitost na telefonu při volání? mám DEH-P85BT a tam to závisí i na hlasitosti na telefonu... jednou sem si jí omylem ztlumil a taky sem se divil, že je špatně rozumět...

...já slyším v autě volajícího dobře, ale mě není slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel jsi i orig. mikrofon? Taky si myslím, že není co nastavovat. Jak dlouhej máš kabel u toho mikrofonu Nokia?

origo jsem nezkoušel , začal jsem rovnou s tím z nokie ..už jsem ho tam měl a nechtělo se mi to natahovat znovu .. délka kabelu je docela dlouhá mám ho na levém A sloupku takže od rádia až tam a to ještě má rezervu. hlasitost tel jako takovýho mám na max . Tento problém bývá u modelů co mají integrovaný mikrofon v panelu tam dochází k rušení . Zkus jiný mikrák a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...