Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

Já si právě myslim, že od 1.1.09 odmítl sepsat protokol o dopravní nehodě, tak by mohlo být vše jinak ... Zvláště když posléze odjel od nehody a mě se zdálo, že byl napitej, volat policii jsem neměl u sebe zrovna telefon ... Teď volám, mám takový svědky, SPZ, ale je pravda, že když to odmítne, bude to asi na pikaču ... Třeba to nebude moct odmítnout, Ti taky odmítnu, že jsem přejel třeba někomu psa (psa-ať to není tak brutální) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda se to nadale bere jako tvrzeni proti tvrzeni.. Pokud by to bylo na miste s bengama, neni o cem, ale mam pocit, ze zde o cem prave bude.. Tedy o nicem spise! Ne ze bych to pral, v zadnem pripade, ale zname nase zakony a vse jak to tu chodi, ne? Nejdrive se utrit a pak se jit vykalet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to svinstvo dneska ti lidi.. :feve:

My si bohužel museli zaplatit veškerý "nehody" ze svý pojistky.. Takže nějaký blbý hulvátsví někoho nás vyšlo na 15tis.. (+to o kolik zvednou v dalších letech)

Měl jsem něco podobného, ale vzadu auta.. výsledná cena byla přes 17tis tuším.. Kaly, klepní, sunadání, anndání, no poležek jak kráva - docela se to prodraží :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TB - to ze to musi resit , je jasny, oni i budou, ale kam se to dotahne? Na tvrzeni proti tvrzeni? Nebo mozna na to, ze mily pan, co odjel rekne, ze on to prasknul do nej pri prejizdeni do pruhu? Pokud je to takovej zmrd, ze odjede, tak to bude zmrd i v dalsich vecech a jednanich! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za podporu

já i on zastavil prohodilo se několik nadávek koukl se na své auto a ujel. nejhorší je že vážně stačí aby potom řekl že nedošlo ke střetu a nikdo mu nic nedokáže. o kousek dál byla kamera ale určitě se dívala na špatný úsek.

v pondělí půjdu na kongresovku ani netuším co tam ten policajt napsal do protokolu. někde tu je jak mě naboural jeden ... na křižovatce bylo to tenkrát auto NBU a řidič vše potvrdil že prudce brzdil ale prý nedošlo ke střetu a policajti mu také nemohli nic dokázat :(

dle dopisu od PČR: přestupek odložen, neboť přestupek nelze projednat.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...l=bouračka

Editováno: , autor: Majký
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco od nás z fabriky :feve:

Tak včera jsem zjistil že to blazna znám - velmi dobrý známý.

Prostě přehlidl vlak - nedal mu přednost - řikal že ani nevi jak ale když v koutku oka zahlidl vlak a uslyšel jak ten houka tak vyskočil z auta - a to si je jisty že byl připoutaný - blázen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...