Přejít na obsah

Osvetlenie vnutornych kluciek


kvak

Doporučené příspěvky

priznam sa, do tych kluciek by sa mi moc vrtat nechcelo...ja len ze to niekoho zaujimalo a nahodou som to nasiel v pocitaci. ale nad tym ovladanim brany by som rozmyslal - inak, neviete ako je to v passate? tam to je myslim ako sucast protislnecnej clony...dalo by sa to pouzit na OII? len tak pre zaujimavost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si sehnal potřebné díly.A příští týden jdu do toho.Dnes jsem to měl rozdělaný, neměl by to být žádný problém.Už jse těším,jak to bude v noci svítit.

Taky jsem koukal na ty lampičky, jak jsou ve stropě.Sehnal sem si tu samou,jak je vepředu a dám ji do zadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dejte si pozor - v tom .pdf na strance 4 Bod instalace 2 je fotka kde se musi

umistnit original svetelka ze suberba, hacky se radi lamou a jdou

spatne lepit, bez hacku to nedrzi, mam to podle toho navodu a

dokonce i vzadu. je to pekny a kazdy si toho vsimne :)

jeste jen na okraj ty LED svetylka nesedi presne v dire kdyz

se udela jenom na miste ramecku co je videt ze vnitr, chce to dopasovat

trochu na sikmo.

Vsem noho zdaru a pevne nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dejte si pozor - v tom .pdf na strance 4 Bod instalace 2 je fotka kde se musi

umistnit original svetelka ze suberba, hacky se radi lamou a jdou

spatne lepit, bez hacku to nedrzi, mam to podle toho navodu a

dokonce i vzadu. je to pekny a kazdy si toho vsimne :)

jeste jen na okraj ty LED svetylka nesedi presne v dire kdyz

se udela jenom na miste ramecku co je videt ze vnitr, chce to dopasovat

trochu na sikmo.

Vsem noho zdaru a pevne nervy...

hod fotky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodom, nemate niekto dorobene osvetlenie priestoru pre nohy na LED? videl som to zapojene niekde od toho vystrazneho svetla v prednych dverach, ale myslim ze to bol OI. neviete ako na to?

a este jedna otazka - je mozne tu LED pouzitu z o Superba vymenit z bielej na zelenu ako je podsvietene vsetko ostatne?

to Fan!s: prosim ta, mozes potom dat aj nejaky postup ako rozmontovat oblozenie dveri? popripade aj odfotit dvere bez oblozenia? cez leto ked budem mat cas by som sa chcel pustit do vytlmenia, vymenit repraky a mozno dorobit aj ti svetla v kluckach. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kvak:

Taky jsem přemýšlel o výměně tech repráků, ale jsou tam přinýtovaný(žádný šroubek). I ten vějškáč(reproduktor) tam je tak divně přidělaný. Zítra jsi jdu pro ty světla na ty kličky a v průběhu týdne to zadělám a řádně nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fan!s: nevadi, odvrtame :D oni tie repraky nie su podla mna vyslovene zle, uz som pocul aj vyrazne horsie a v drahsich autach...ibaze to rezonuje, tak by to chcelo urcite vytlmit dvere a vypodlozit repraky (samozrejme tie nove). nemam v tychto technickych veciach vela skusenosti ale bohuzial mam asi az prilis dobre usi, vela casu travim v aute a samozrejme pri hudbe a chcel by som proste nieco lepsie. samozrejme ze nechcem obetovat kufor kvoli subwooferu a desiatim dalsim bedniam navyse len chcem nieco na com sa da dobre pocuvat jazz, soul, folk a ine mojim usiam mile veci. ale asi zalozim k tejto teme samostatny thread specialne pre OII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ossi:

Taky jsem o tom přemýšlel, že bych tam dal osvětlení ze Superba, ale ta lampička se nedá sehnat a kupovat novou se mi nechce.Určitě bude drahá, jenom ty diody do těch kliček,jak jsem dělal, stála jedna 260Kč.Příští měsíc se pustím i na zadní kličky,aby to bylo kompletní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ale veľmi rýchlo som zistil, že vypilovať dieru nie je až tak úplne jednoduché, nakoľko plast je dosť hrubý, vyžaduje to precíznu prácu a nič (vrátane samotnej kľučky, ktorá dosť zavadzia) sa nesmie poškrabať. Ale napokon sa podarilo a tu je výsledok.

post-58-1155061768.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...