Přejít na obsah

odzimování


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska umyl auto, povysával, vyčistil interiér, nablejskal a navoskoval exteriér. A koupil nové koberečky, protože jsem objevil v koberečku u řidiče dírku od paty. Do koberečků a kosmetiky zahučely 2 litry :ph34r: zkusil jsem výrobky od Sonaxu(čistič interiéru, odstraňovač asfaltu, copkit spray) a musím uznat, že jsou fakt super :D . Na druhou stranu barevný(stříbrný) vosk od želvy s opravnou tyčinkou mně zklamal. Sice se s tím dobře dělalo, šlo to celkem rychle oproti Motipu, kterej mám ještě skoro celej, ale ďubky po šutrech a drobné škrábance se spíše zvýraznili než odstranily jak slibujou. :angry: A to stál skoro pětikilo. Ale auto se blejská jak psí kulky. Je to poznat i po tmě. Domů jsem dorazil ve 22:30 a jsem na plech.

Minulej tejden jsem vyčistil elektrony, takže už jen přezout. Snad to příští týden zvládnu. Jupííííí a bude zase klid. No, ještě asi zkusím zakonzervovat ten nabořenej kousek blatníku zespod prahu, kterej jsem zohnul na hluboké díře :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a malou jsem měl při tom celej den na krku, takže jsem si užil nervů, protže se docela nudila. Nejdřív jsem s ní musel na kolotoče, který se nám roztáhly rovnou před barákem, tam tatínka stáhla o 3 kila, protože musela na všechny atrakce co tam byly vyjma strašidelného hradu, kde by ji nedostali ani buldozerem :smich: , pak mi rozlámala sluneční brejle :angry: , který mi tak krásně seděly a byl jsem s nima moc spokojenej. Rozlámaný je schovala pod dětskou sedačku a zakryla oblečením. A když jsem se ptal na brejle, tak dělala, že o nich nic neví. To mně docela fest nasrala. No a když jsem měl vyleštěnou palubku, tak mi ji hnedka spravila botama a Colou kterou si vysomrovala, ale to jsem zjistil až v momentě, kdy jsem zjistil, že mi špinavejma botama stojí na ruční brzdě :angry::ph34r::angry::ph34r: A čistil jsem znova. Nevím proč, ale furt chtěla čistit(rozuměj šmudlat špinavým hadrem) to, co jsem už měl nablejskaný :ph34r::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mala princezna ti dela samou radost koukam......... ;)

jj, furt něco likviduje. By mně zajímalo jestli jsou takový všecky nebo jenom ta naše? To je skoro denně něco rozbitýho či jinak poškozeného. Občas bych už nejraději vraždil :D A když ví, že něco "neudělala dobře"(rozuměj zničila), tak to zamaskuje a dělá jako že se nic nestalo a o ničem neví. Mimochodem tohleto lhaní se naučila ve školce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mala princezna ti dela samou radost koukam......... ;)

jj, furt něco likviduje. By mně zajímalo jestli jsou takový všecky nebo jenom ta naše? To je skoro denně něco rozbitýho či jinak poškozeného. Občas bych už nejraději vraždil :D A když ví, že něco "neudělala dobře"(rozuměj zničila), tak to zamaskuje a dělá jako že se nic nestalo a o ničem neví. Mimochodem tohleto lhaní se naučila ve školce.

Proto je lepší jít místo dělání dětí do kina třeba ;)

Neřikej, že u prcka nepřevažujou klady ;). Jinak školka zkazí každýho, třeba já se tam naučil s holkama hrát na doktora :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...