Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

Poistky su OK.

Pozrel som skoro vsetky, aj som ich pomenil krížom krážom a nic. (samozrejme podla amperov)

 

Kua neviem, nerad by som, aby ma v servise natiahli, ked to bude nejaka blbost.

Na nete som nasiel za 15€ pouzity cely ten spinac na vodicovu stranu.

Neviem ci by som mal skusit cele to vymenit ci nie je problem v tom.

Moze byt, ze ked odisiel ten spinac, ze nejde aj druha strana? Ale zas tlacitko na central ide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

mám Fábuli RV 2007, 1.4 16V 74kW. Chtěl bych se zeptat jak to je s automatickým zamykáním vozidla po opuštění. Má se zamykat automaticky po nějakém čase po vytažení klíčku a zavření všech dveří a nebo se to řídí podle nějakých jiných okolností? Ptám se proto, že se auto někdy samo zamyká a někdy ne. Tak by mě zajímalo jestli je někde problém.

 

Díky

Radek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamkne se samou pouze pokud odemkneš a neotevřeš žádné dveře.. tak se zamkne po půl minutě. A taky se zamkne pokud máš špatný mikrospínač.. odemkneš auto, otevřeš dveře řidiče, auto neví žes otevřel.. mi se stalo že jsem takto otevřel dveře, vzal škrabku na sklo, hodil klíče na sedadlo a šel škrábat okno.. a bum, auto se zamklo a klíče vevnitř :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tak je to s automatickým zamykáním. Jednou se mi totiž stalo, že jsem dojel na parkoviště a zůstal sedět v autě bez toho abych otevíral dveře. Překvapilo mě, že se po chvíli samo zamklo takže jsem myslel, že to je nějaká funkce zamykání jako kdybych zapomněl a auto by zůstalo odemčené.

Díky moc za ochotu a odpovědi.

 

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem dneska po zaparkování vyčkat v autě, zkoušel jsem po dojetí jakože omylem zamknout a odemknout čudlíkem, zkoušel jsem to s klíčkem ve spínačce i bez klíčku a v ani jednom případě se auto nezamklo. Je mi záhadou, proč se to tenkrát přihodilo.

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím. Měl bych dotaz ohledně centrálu. Problém spočívá v tom, že když je chládné počasí, při odemknutí auta se odemknou pouze dveře u řidiče a ostatní dveře včetně pátých se zase zamknou. I při opakovaném odemykání, ať už klíčkem, nebo uvnitř "tlačítkem", se tyto dveře zamknou. Dělá to jen když je zima, když je teplo, vše funguje jak má. Odemykání je pouze přes klíček, DO není. Komfortku jsem také zkoušel měnit - bez výsledku. Děkuji za jakoukoli radu. Škoda Fabia Combi 1.4 16v r.v.2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, som začiatočník s fabiou a ani po prečítaní celého vlákna som nenašiel odpoveď, takže skúsim takto:

 

Mám problém s Fabiou Combi 1,4 TDI 55 KW, rv 2004. Auto má centrál, nedá sa však zamknúť. Nech zasuniem kľúč do dverí vodiča či spolujazdca, vždy sa zamknú iba dvere kufra, ostatné (vrátane dvier, ktoré zamykám kľúčom) ostanú odomknuté. Myslel som si, že problém môe byť v mikrospínači, od tohto dohadu ma však odrádzajú dve veci:

1. zamknúť sa nedá ani z jednej strany

2. keď otočím kľúčom, tak sa zhasne vnútorné svetlo, rovnako keď odomknem, tak sa svetlo rozsvieti

 

Po otvorení dverí vodiča sa nezapne signalizácia zapnutých svetiel, ani sa nerozsvieti osvetlenie. Ak otvorím dvere spolujazdca, tak sa svetlo rozsvieti.

 

Neviem, či je centrál originál, ďiaľkové ako originál nevyzerá, má dve tlačítka. Viete mi povedať, kde by som mohol hľadať chybu? Poistky sú OK, VAG nemám.

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po otvorení dverí vodiča sa nezapne signalizácia zapnutých svetiel, ani sa nerozsvieti osvetlenie. Ak otvorím dvere spolujazdca, tak sa svetlo rozsvieti.

 

Neviem, či je centrál originál....

 

 

urcite mikrospinac na dverich ridice KO

VAG ti rekne vic nebo rozhrabat minimalne dvere šoféra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me mate že maš vlozku i na strane spolujezdce :kol-60:

mikrospinacem napravis nefunkcni zvukovy signal pri zapomenuti vypnuti hlavnich svetel, to jestli bude central chodit jak ma uvidis az to rozhrabes....

nakonec se to nemusi obejit ani bez vymeny ridicoveho zamku a zadalsi by bylo dobre zjistit co tam vlastne je puvodniho ( rozumej original vybava vozu ) resp. kdo tam co bastlil navíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud tam máš dálku Meta, tak podle mě ani komfortku mít v autě nebudeš. Navíc 2004.. je to už facelift? 

Vypadá to na vadný ovládací motorek co je ve dveřích řidiče. ale nechápu, že se ti nezamknou ani dveře které zamykáš... ty se přece zamykají mechanicky tím klíčem a na centrál to vůbec nemá vliv  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...