Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

To jsi koupil nové nebo použité? A máš správně zapojeno? Ovladače celkem dost odcházejí. Ve Škodovce za to chtějí majlant Snad sai 1600,-

Tady máš odkaz na výrobce Tam koupíš nový ovladač za asi cca 300,-

http://aev.cz/kontakt.html

Koupil jsem to nové ještě to nebylo namontované v origo krabici s návody. Zapojeno to je podle toho origo návodu nelze to snad splést barvy vodičů jsou stejné. Myslel jsem, že to stačí zapojit a bude to makat, ale skutečnost je jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dysi jsem to několikrát montoval a opravdu stačilo zapojit a makalo to.

To jsem si taky myslel. Už jsem to kontroloval zapojení je podle barev vodičů ale nemaká to. Budu muse zajet k elektrikáři aby to proměřil. Jinak nevím. Ovladače se zdá, že fungují ladka bliká a reaguje na resynchronizaci. Jenom centrál neodpovídá. Může být špatná ta jednotka co je k dálce. Jak to proměřit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolej si do AEV jak jsem ti dal odkaz Ten obchodník Myslím pan Liška je velmi ochotný kdysi mi říkal pokud máte vadný ovladač nebo něco jiného my vám to otestujeme a příp opravíme. Jsou tam velmi vstřícní.Už jenom ta cena ovladače u nich.

Vyřešeno provedeno naučení nových ovladačů a vše funguje jak má!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No víš ale to jsem ti psal už 27.února včetně přiloženého návodu jak naučit. Asi jsi to nepochopil.

Jasně že pochopil ale v návodu je napsáno, že ovladače jsou naladěny s jednotkou tak jsem do to nechtěl vrtat. Ale když jsem překontroloval zapojení a resynchronizace nepomohla tak to už byla poslední možnost ke všemu to doporučily i AEV. Jinak díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Když zavřu zadní elektrické okno tak se ihned samovolně uplně otevře. Podruhé už zůstane zavřené. A pořád se to takhle opakuje. Bude nutné koupit celou stahovačku nebo se dá vyměnit i nějaký senzor či něco podobného :kol-28:  Setkal se s tím někdo? Fabia I 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...