Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdravím, na Fabii I u dveří řidiče by potřeboval údržbu dveřní spínač (co rozvěcí světlo v kabině) - jednou svítí, 5x se nerozsvítí - otázka - mohu ho nějak poštělovat (jako dříve velký vypínač u starých aut) nebo je to nějaké titěrná věcička a je snadnější ji vymněnit?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to víš, že může projít i kabeláž, ale nemusí blbnout i zámek :) Taky jsem si jednou myslel, že mám vadnej zámek, tak jsem si pučil jinej bylo to ok, tak jsem schválně zkusil na puvodnim vyměnit mikrospínač a bylo to ok. Hlavně kdyby měl blbej zámek a pokud má centrál, tak by mu to nezamikalo asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně zamkneš normálně ale nesvítí ti stropní světlo, za to většinou může mikrospínač ;)

Díky - centrál funguje, po otevření dveří u řidiče jednou světlo svítí, jendou (spíše vícekrát) nesvítí - při otevření ostatních dveří světlo funguje, jak má. Nechám to při prohlídce v servisu zkontrolovat/vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vím, to šlo už na te první Fabii, ale takhle na dálce to nejde? Na služební Fabii II to jde z dálky právě taky, a je tam i dojezd oken, dá se to nějak dodělat?

N a Fabii II to funguje až od faceliftu a to od KT 13/2011. NA jedničkové Fab lze upravit přepsáním EPROM, ale na tvé Fab , která je 2006 tedy Fab I po faceliftu NELZE dodělat. Vše je tu na foru již mnohokrát popsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komplet dveřní kabeláž, něco "málo" v interiéru a hlavně nové ŘJ ve dveřích na motory stahování oken. Já dodělával i el. zrcátka a pár ostatních blbin (boarding spots, zatmavovací zrcátka, podsvětlené kličky) tak tý kabeláže bylo trochu víc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky - centrál funguje, po otevření dveří u řidiče jednou světlo svítí, jendou (spíše vícekrát) nesvítí - při otevření ostatních dveří světlo funguje, jak má. Nechám to při prohlídce v servisu zkontrolovat/vyměnit.

No bacha.. v servisu ti vymění celý zámek, +- 3000Kč... tobě stačí vyměnit mikrospínač.. ten koupíš asi za 40Kč a vyměníš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak jsem dnes domontoval k origo centrálu na FI  sadu DO z origo příslušenství BKA 400001A. Po kompletaci ale dálka nefunguje nemusí se to nakodovat? Zapojené to je podle origo návodu. Vše funguje bez problemu jen dálka nejde. Klíčem to zamyká včechny dveře normálně. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davco asi nevíš o čem se tu mluví. Pokud Kačer namontoval sadu DO z origo příslušenství Škoda tak to nemá s komfortkou nic společného Je to prostě zařízení navíc. Přes VAG nepřizpůsobí.

 

Ano daleko lepší je vyměnit komfortku za 433E a přídat origo dálkové ovladače v klíči Třeba vystřelováky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...