Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahojte,

potreboval by som poradit ohladom centralu,mam origo DO dvojtlacitkove a alarm od mety.V posledom case mi blbne central,bud cvakde,ked otvorim dvere,alebo ked ich zavrem,tak sa auto zamkne.Uz som sa asi 3x koli tomu vyvrel-kluce vnutri v aute a nastartovany motor.Je jedno,ktore dvere otvorim,urobi to aj tak.Dnes rano som otvoril dvere spolujazdca,zavrel som ich a auto sa zamklo.Niekedy zavre vsetky dvere,niekedy nie.Ked som odomkol pomocou DO,tak som otvoril soferove dvere,zavrel,vsetky dvere sa zamkli,okrem soferovych,tie som otvoril,ani dvetlo sa nerozsvietilo,ani svetielko vo dverach,dioda neblikala...Vymenil som kable v soferovych dverach,okrem tych,na ciernej svorkovnici,co je vstup na repro+napajanie(4 hrube kable).Vag ukazuje dvere otvorene/zatvorene...

Otazka znie: co je zle? riadiaca jednotka komfortu? alebo????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to skoro viděl na ten alarm.. jestli nedostává špatné impulzy a nesnaží se "pro zichr" zamknout auto.. Pak můžeš mít ještě špatnou elektroniku v zámku dveří, ale to je nepravděpodobné, pokud to dělá u všech dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze alarm funguje dobre...aj mna to napadlo,ze by to mohol robit on,ale ked dam zamknut auto ci uz cez origo DO,alebo cez alarm,tak sa zamkne...robi to nahodne...ale skusim ho odpojit...pokial zamknem,tak je zamknute stale.este ma napadlo,ze skusim kuchnut spolujazdcove dvere,pozriet na zamok,eventuelne prepajkovat mikrospinace....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil někdo problém, že nefunguje odskok kufru dálkou? Mám dodělané DO, origo komfortka "E", origo třítlačítko. BSG je nakodovaná na odskok kufru.V testu akčních členů BSG odskok funguje. Prostřední tlačítko nic nedělá, odemykání/zamykání funguje.

 

Kde může být problém?

 

V kterém kanálu měřených hodnot najdu signál z klíče DO?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,


 


Fabia 1 r.v. 2006


 


Nefunguje odemykání přes centrál u řidiče (nemá DO) od spolujezdce funguje.


Při požadavku zamknout zevnitř se všechny dveře zamknou jen to u řidiče se zamkne (kolík na dveřích zapadne) a hned zase vyjede nahoru. Ostatní dveře zůstanou zamčeny.


Dále zároven přišla závada se stahováním oken - nejprve nešla, pak chvíli ano a ted zase cca měsíc nejde ani od řidiče, ani od spolujezdce ani klíčkem.


VAG nehlásí chybu. Centrální i komfortní jednotky odpojeny, konektory zkontrolovány a zase zapojeny.


Přechod ve dveřích u řidiče taky překontrolován...


Už si nevím rady... Je možné, že by komfortka? 


 


Poradí někdo?


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, koupil jsem si fabii I 1,4 16v 74kw RV 2000 a mam to tažené z "dojčlandu"  dostal jsem k tomu jen jeden klíč a chtěl bych do auta dokoupit a dodělat ten nový klíč vystřelovací s třema tlačítky jen vůbec nevím jak na to ještě bych chtěl aby se na klíči dal otevřít tlačítkem kufr protože páku na otevření kufru mam vedle sedačky řidiče a je to dost nepraktické mohl by mi někdo prosíme nějak bodově vypsat co by byla potřeba a nejlépe i nějaký odkaz na to co přesně koupit ?? předem děkuju moc za každou reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabely jsem neproměřoval... ale průchodku resp štekr na dveřích mě přišel až nad očekávání čistý.. divné mi je, že stahovačka když nešla tak bud vše jo a nebo ne bez ohledu na to jestli levé a pravé dveře...

moc taky nechápu to, že když zamknu od řidiče, tak často se vše zamkne - u řidiče také ale hnedka zase čudl vyskočí nahoru do odemčené polohy a to at zamykám zevnitř nebo zvenku klíčem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam fabiu 1 1.4    44KW  mam dorobene DO. ked podrzim tlacidlo na DO tak mi otvori kufor. ale stava sa mi ze mi hoci kedy zacne hucat mechanizmus ako keby sa zamikalo auto ale sa nezamkne. a po nastartovany auta mi otvori kufor samo od seba. vie mi niekto s tym pomoct co to sposobuje alebo kde je chyba.  v servise kde mi to montovali som s tym bol a mi povedali ze je to v zamku vo dverach.  som do toho neandrtalec. vdaka za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...