Přejít na obsah

KOSTI /benzin, diesel/


SNASNICK

Doporučené příspěvky

uz opat sa mi vymlatil ten stabilizator skrutny. Chcem sa preto spytat ci sa do diesla /vzhladom na to ze motor je tazsi/ nemontuju nejake silnejšie alebo tuhšie. Ak s tym mate niekto skusenost poradte mi prosim. Za odpovede vopred dakujem.

P.S. ak by niekto vedel kde sa daju zohnat za rozumnu cenu tak nech da nejaky ten typ. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz opat sa mi vymlatil ten stabilizator skrutny. Chcem sa preto spytat ci sa do diesla /vzhladom na to ze motor je tazsi/ nemontuju nejake silnejšie alebo tuhšie. Ak s tym mate niekto skusenost poradte mi prosim. Za odpovede vopred dakujem.

P.S. ak by niekto vedel kde sa daju zohnat za rozumnu cenu tak nech da nejaky ten typ. :unsure:

Jo, před montáží je dobré do nových nacpat ještě vazelínku. Origo je jí tam málo, a přizpívá to k rychlejší smrti :) Jinak nejlevnější jsou tady , a kvalita je prý stejná, jako origo Škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...