Přejít na obsah

Podsviceni budiku v palubovce


salimarko

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, delal jsem si modre podsviceni interieru a tak doslo i na pristrojovku. Jenze tam jsem narazil na mnozstvi diod, ktere jsem ale "presvitil" modrymi. Takze pohoda.

Bohuzel jsem se nedostal pod rucicky otackomeru, rychlomeru, teploty a paliva. Urcite jsou pod nimi take diodky. Ale jak se dostanu pod rucicky? Daji se nejak stahnout? Vypacit? Jak na to?

Obavam se, ze kdyz je budu vytahovat, tak pri montazi rozhodim presnost ukazovani nespravnym ulozenim.

Mate s tim nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek!

tak ručičky na budíkách sundáš tak že je vytočíš ve směru proti hod.ručičkám,

potom sundáš polepy budíku a pak už na tebe budou koukat plastavé mřížky ty vycvakneš a seš na holím tišťáku s diodama!!! to je vše je to jednoduchý!!

koukni se na http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=956

tam máš i fota jak to vypadá!!

já sem dělal taky modrá s červenou a SUPER!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a jake diody (oznaceni) jsi pouzil na to podsviceni ty? Menil si smd-cka? Za jake?

Fakt pekne to vypada na tech obrazcich. Zacinam zvazovat ci si misto modre nedam cervenou... :-)

Menil jsi i osvetleni v ovladani ostatnich pristroju? Napr. jak jsi resil osvetleni ovladani topeni? Je tam zarovka, a svetlo jde 6-ti smery, co dioda neumi :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...