Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

2 Borg: Zdarec kluku.

Já prihodím jednu fotečku člověka co se nechce fotit střízlivej, doufám že až se příště potkáme tak to přežiju.

Nepřítomnost duchem a tělo na srazu.

Zdar zdar -_--_-

No já nevím nenechej se mýlit, aby to ve finále nebylo tak, že ten duch opět nezbedně přemýšlí co ještě poladit na ocťuli ;)

Ten duch to už dávno ví co bude ladit, ale kačka o tom ještě neví :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč tyhle se musí porád mejt, ale jinak jsou pekný.

ty jses mi nejakej chytrej po ranu :D ne ne, tyhle co tam mam jsou fajn, ale jako spravna zenska chci proste vetsi :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku kola naprosto v pohode, jen stale zvazuji ty AEZ excite black... 17ky -_-

Aha jo tááák , já myslel že s těma co máš je nějaká nepříjemnost , ale takhle to je jiná :D s těma černýma by to vypadalo při nejmenším hodně tmavý :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha jo tááák , já myslel že s těma co máš je nějaká nepříjemnost , ale takhle to je jiná :D s těma černýma by to vypadalo při nejmenším hodně tmavý :unsure:

s tema co mam je 99% spokojenost :) nez bych se rozhodla je koupit, tak prvne to vyzkousim, jak to bude vypadat - kdyz to bude tmave tak se vezmou ty svetle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha jo tááák , já myslel že s těma co máš je nějaká nepříjemnost , ale takhle to je jiná  :D  s těma černýma by to vypadalo při nejmenším hodně tmavý  :unsure:

s tema co mam je 99% spokojenost :) nez bych se rozhodla je koupit, tak prvne to vyzkousim, jak to bude vypadat - kdyz to bude tmave tak se vezmou ty svetle ;)

a tohle co tam máš jsou kolikátky? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby :) prcek ma vse, spis doma resim to, ze pujdou nejake veci do detskych domovu :) s tema kolama zatim uplne nevim, faktem je, ze na me jezdeni po dirach :D by to uz stacilo co tam je ted...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...