Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

Tak pro Ty co chteji vedet co varim. Toz dnes nevarim nic,ujala se funkce manzelka. :smich: Ja mam v planu dnes vymenu prednich kotoucu bo nevim proc mi pri brzdeni kmita lehce volant. A to maji kotouce najeto tak 2500km.

Jinak jeste najedu 100km a mam tam presne najetych 150000 km. Slusnej ranec. :palec2: Musim ale rict ze to na voze neni vubec znat ze ma tolik najeto. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro Ty co chteji vedet co varim. Toz dnes nevarim nic,ujala se funkce manzelka. :smich: Ja mam v planu dnes vymenu prednich kotoucu bo nevim proc mi pri brzdeni kmita lehce volant. A to maji kotouce najeto tak 2500km.

Jinak jeste najedu 100km a mam tam presne najetych 150000 km. Slusnej ranec. :palec2: Musim ale rict ze to na voze neni vubec znat ze ma tolik najeto. :palec2:

já jsem tu akci podstupoval včera...bohužel nedokazali jsme povolit třmeny takže se vyměnilo prd...zítra servis a zas prachy ktery jsem mohl ušetřit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw..technickej dotaz....čím mám přilepit křídlo? :) odpověď typu "lepidlem" je nedostačující.... :D

Nejake lepeni bych tu snad mel...nevim presne nazev , je to ale Wurth a necim podobnym se lepi tez okna. Tak jestli chces, se ke me zastav . Je ale cerne a mozna bych sehnal i bile. Takky se to ale jeste sroubuje co ja vim. kdyz jsem montil kridlo na peugeot, byl tam i sroub a tez jsem lepil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já zatím žádná oprava :) ale na to jak je staré je dost opotřebované :( : volant ošoupaný (dole) ,prosakuje oil, v zaruce mi bylo řečeno, že je to jen takovy film a to je normální. Hlavně že se nestrácí. A teď mi blbne pás, nechce se vracet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake lepeni bych tu snad mel...nevim presne nazev , je to ale Wurth a necim podobnym se lepi tez okna. Tak jestli chces, se ke me zastav . Je ale cerne a mozna bych sehnal i bile. Takky se to ale jeste sroubuje co ja vim. kdyz jsem montil kridlo na peugeot, byl tam i sroub a tez jsem lepil.

co prosim?okna? :huh: no právě tohle se nešroubuje..to se akorat přiloží na tu střechu, nalepi a zafixuje...a pak to drží jak helvétská víra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já zatím žádná oprava :) ale na to jak je staré je dost opotřebované :( : volant ošoupaný (dole) ,prosakuje oil, v zaruce mi bylo řečeno, že je to jen takovy film a to je normální. Hlavně že se nestrácí. A teď mi blbne pás, nechce se vracet :(

osoupany volant dole??? Toz to musis mit v pupku poradnej zlabek. :smich:

A olej by urco nemel prosakovat. Ja mam do tet uplne vsechno ulne suche a nikde znamka po oleji. Stejne mi ale ten idiot na STK napsal lehkou zavadu netesnost.

Hlavne ze to je tak zakrytovane ze na motor ani neni videt. Kreten jeden me tak nasral ze jsem myslel ze ho.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...