Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

To jo , to me napadlo ze jsi to tam jeste nepatlal ale chtel jsem vedet zda je to uz poznat jak jsi vytlumil ten kufr. Zda je to nejak tiche a nebo zda hudba lepe zni....

Poznatky pane poznatky !!!! :smich:

No hudbu v kufru nemám :kuk: ,jinak je to trochu lepší,ale ještě se můsí dodělat rezerva a 5 dveře,pak se uvidí,jestli to nebude lepší tak to rozbiju :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v čudu...brunova manželka takovej warezáák :smich: ...musíte mít asi hodně fofr připojení, když máš každej den novej film...beztak je to samej kino rip :D

No pripojeni neni vubec problem, mame opravdu fofr. film se stahuje cca do 10 min. Tak kdyz je nahodou zrovna nejaka kravina hned manzelka sosne jinej. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe...kdybyste se neměli náhodou v sobotu večer na co dívat, tak tady vám dávám tip :smich:

http://www.csfd.cz/film/231487-bruno/

"Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu." :_icon_smich2: :_icon_smich2: :kol-98:

Jo a o tomto filmu uz vime docela dlouho...Manzelka o nem cetla a rikala ze je to totalni pi..... a brak. Tak jsme se ani nekoukali. A jen jsem cekal kdo prvni tuto blbost najde a napise mi to sem...Me se to ale vubec netyka...OK? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...