Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

to teda neměl...bo už byla tma, světylko v autě prd sviti a mobil prd vyfoti.. :)

a smula se mě drží zuby nehty... :feve: opět se mi povedl husarsky kousek....chtěl jsem zjistit jaky ma otec v pc ty RAMky...vytahnu jednu vložim ju zpatky...zapnu pc...a nic...no neodpalil jsem statickou elektřinou slot na ty ramky?...deska v prdeli..otec nasranej, že nemože pracovat...takže další prachy za novou desku a opravu.. :feve: se na to už vyseru... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, byl, v pohodě :)

Zase určitě pojedu, tak se ozvu :)

Co nového, co kutíte o funesovi vím vše :D je zalezlý v garáži skoro denně, ale bude to stát za to :D

No co kutime??? Ja jsem byl dnes tez v garazi , zaslepoval jsem EGR a tez jsem ho cistil. Uz mam pripravene v kufru veskere veci na montaz tech prednich brzd a zitra frcim do Kunina za mistrem Vánkem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se tu už od 12 hodin seru s internetem protože otec se připojil na blbou adresu a mě vyhodil ostatní počítače v baráku...a po 2 hodinach vymyšleni instalovani restartovani a nevim čeho všeho ještě s pomocí technika od kabelovky zjistim, že debil bratr rypal do kabelu a jeden tam přehodil...konec toto :D jsem si musel dat baňku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do Kunína?...jedeš pri mlíko? :D

Ja jsem ale pako...jsem to poplet ,,ale myslel jsem prece Kojetin. Jsem to asi poplet bo jak jsem mel jednou a to uz je davno, citroena, tak jsem jezdival zrovna tam na servis. A tak brzdy jsou uz na aute prehozeny, jeste jednou diky mistrovi Vánkovi. Okoukl jsem mu hned tu AUDI TT , zrovna na ni pracuje a tak Vam prikladam par fotek te krasavice.

post-25809-1260124530_thumb.jpg

post-25809-1260124540_thumb.jpg

post-25809-1260124550_thumb.jpg

post-25809-1260124558_thumb.jpg

post-25809-1260124567_thumb.jpg

post-25809-1260124574_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...