Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

hih cauky. mnoo mam v praci kratkou FI, a na zadnich sedackach se da vcelku slusne soulozit.,  a pokud sesroubujete sedacku spoujedce az na zadny sedacky, tak taky. :o)  tak cauky. ,

Jo, ale nesmíš mít 2 metry :p

mam 193 když dáš dolu ty sedačky tak se tam docela dá :), ale s pohodlim nic moc no :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hih cauky. mnoo mam v praci kratkou FI, a na zadnich sedackach se da vcelku slusne soulozit.,  a pokud sesroubujete sedacku spoujedce az na zadny sedacky, tak taky. :o)  tak cauky. ,

Jo, ale nesmíš mít 2 metry :p

mam 193 když dáš dolu ty sedačky tak se tam docela dá :), ale s pohodlim nic moc no :/

Pohodlí neřeš, hlavně že je kocour v troubě :smich::smich::smich::smich::smich::smich::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hih cauky. mnoo mam v praci kratkou FI, a na zadnich sedackach se da vcelku slusne soulozit.,  a pokud sesroubujete sedacku spoujedce az na zadny sedacky, tak taky. :o)  tak cauky. ,

Jo, ale nesmíš mít 2 metry :p

mam 193 když dáš dolu ty sedačky tak se tam docela dá :), ale s pohodlim nic moc no :/

Pohodlí neřeš, hlavně že je kocour v troubě :smich::smich::smich::smich::smich::smich::prc:

no jo no, ale za jakou cenu ;) někdy je to tam uplně o ničem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hih cauky. mnoo mam v praci kratkou FI, a na zadnich sedackach se da vcelku slusne soulozit.,  a pokud sesroubujete sedacku spoujedce az na zadny sedacky, tak taky. :o)  tak cauky. ,

Jo, ale nesmíš mít 2 metry :p

mam 193 když dáš dolu ty sedačky tak se tam docela dá :), ale s pohodlim nic moc no :/

Pohodlí neřeš, hlavně že je kocour v troubě :smich::smich::smich::smich::smich::smich::prc:

kacer v trube :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak kocouři v troubě jo? :smich:

Jo jo ve Fabii se dá, ale fakt s tím prostorem žádná sláva. A taky boční vedení RS sedáček nic moc, ale alespoň člověk nevyklouzne ze zatáčky :smich::smich::smich:

Mluvíš mi zes srdce - co mám nové sedačky, tak je i kvalitní líbání problém :smich: Asi je na čase si pořídit byt :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ne! fabie neni octavie,to by nebylo fer.. octa je veci holt no -_--_-:p ale zas to nebude takové jak ve fabii,nenene,zresil si ze si opustil fabiaky lol tak nasra*t (v dobrem) :D

Hráškovi a tedy všem Fabiím jsem stále na blízku, tak mě nevyhánějte...dokonce jsem se asi před 14 dny zaregistroval i do Fabia clubu...

A když mohli kdysi v SM srovnávat OII RS a F RS..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...