Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo :D Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť :angry:

:smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
A co potom Škodovky klasiky (120M)...tam se dovádělo-sklopily se přední sedačky a vytvořilo se rovné lůžko, páč dřív ještě o anatomii sedaček nic nevěděli tak tě nic netlačilo :D Ale problém byl (ale to je ve skoro každém autě) když jsi tam s jinou než s tou SVOJÍ. To si pak musíš dát pozor jestli se opírá nohama o přední sklo-protože to tam nechá otisky ale ty jsou vidět jen při následným zamlžení okna. No a když pak takhle po ránu vyjedeš s mladou na nákup po nějaký vydařený pařbě s "kamarádem z vojny", přední okno se trochu zamlží, tak se pak ty ťápance na okně špatně vysvětlujou.....osobní zkušenost ;) Ale jinak autosexu zdar. Jo a docela si jednou přeju zažít takovej ten náhodnej sex se stopařkou-ještě se mi to nepoštěstilo. Většinou se chtěj nechat vozit takový studentky ve vodrbaných svetříkách a 20 beďarama, na který fakt není chuť :angry:

:smich::smich: to je masakr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na to mám takovej názor proč by to nemělo jít ve FABCE kdo s tím nemá problémy ten muže uplně všude nee? Dokonce i v Rakouskejch alpách v tunelu když jsme čekali v koloně než vyprostí havarované auta trvalo to 2hodky tak co dělat s dvěma ženskejma v autě. Ještě že jsou folie na oknech uplně černé. A jináč spousta keců a foto žádné chtělo by to nějaké zpestření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Host Guest_Snake
Ty vago...to je hustý téma...mno i na koníka to jde...a ze zadu...ale to mám vykroucenou hlavu :smich: mám sedánka...ale je to dobrý taky na kapotě venku v -5...a nezkoušel to někdo v kombíku v kufru???

Zkoušel, sice je to trochu tvrdší, ale 2 deky to spraví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
fábia byla ouvej, dokonce sem se jednou popálil o zapalovač :-/ ale šlo to... teď mám 190cm ložnou plochu, to se dá ;)

si ho strkal do spatny dirky :-)

to snad ne... :smich::smich:

no ja nevim jak vy, ale tu zdirku 12V sem fakt nezkousel :t

Jen se smejte, ale az to nekomu z vas pripali pozadi tak vas to prejde ... B)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem silne zklaman. vpredu prekazejici radicka, rucka a loketni operka. a to vubec nepocitam anatomicke sedacky s nemoznosti sklopit zamky pro bezpecnostni pasy.

vzadu spatne navrzene misto pro "nestandardne" sedici a neskutecne nizky strop i v kombiku.

pokud to srovnam, tak felda je mnohem lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fábia byla ouvej, dokonce sem se jednou popálil o zapalovač :-/ ale šlo to... teď mám 190cm ložnou plochu, to se dá ;)

si ho strkal do spatny dirky :-)

to snad ne... :smich::smich:

no ja nevim jak vy, ale tu zdirku 12V sem fakt nezkousel :t

Jen se smejte, ale az to nekomu z vas pripali pozadi tak vas to prejde ... B)-_-

Proto jsem ho tam nechtel...(zapík) :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Podle mě to jen tak jednoduchý nebude :) možná ale kdyby se sklopili přední i zadní sedačky tak by to šlo nějak ;) Lepší je vozit v autě deku a někam se dopravit ne :p

EDIT: jo když už sme u toho, hrozně překážej (sakra jak se tomu řiká) "to kam zapnete pásy :D" nevíte někdo co s tim, hrozně se mi líbí jak třeba u favorita sou volný :p snad výte jak to myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo ma teraz napada ked sa sputia dole zadne sedadla  a da sa tam nejaka plachta prip deka tak tam to je ako vankus tie sediska len je to trochu tvrdsie  :D  -_-

souhlas, tuto moznost mam vyzkousenou i ve trech:-)

Mno moc nemachruj :D Podle mě je to s těma zadníma sedačkama takový divný, uplně sklopit mi v mojí nový fabce sklopit nejdou sou v úhlu asi 25°-45° :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo ma teraz napada ked sa sputia dole zadne sedadla  a da sa tam nejaka plachta prip deka tak tam to je ako vankus tie sediska len je to trochu tvrdsie  :D  -_-

souhlas, tuto moznost mam vyzkousenou i ve trech:-)

:D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo ma teraz napada ked sa sputia dole zadne sedadla  a da sa tam nejaka plachta prip deka tak tam to je ako vankus tie sediska len je to trochu tvrdsie  :D  -_-

souhlas, tuto moznost mam vyzkousenou i ve trech:-)

Mno moc nemachruj :D Podle mě je to s těma zadníma sedačkama takový divný, uplně sklopit mi v mojí nový fabce sklopit nejdou sou v úhlu asi 25°-45° :(

:p mne sa daju uplne sklopit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alebo ma teraz napada ked sa sputia dole zadne sedadla  a da sa tam nejaka plachta prip deka tak tam to je ako vankus tie sediska len je to trochu tvrdsie  :D  -_-

souhlas, tuto moznost mam vyzkousenou i ve trech:-)

Mno moc nemachruj :D Podle mě je to s těma zadníma sedačkama takový divný, uplně sklopit mi v mojí nový fabce sklopit nejdou sou v úhlu asi 25°-45° :(

:p mne sa daju uplne sklopit

Jakto ? <_< no možná dělám něco blbě :/ mam ji teďka novou od května a pořádně s ní jezdim až teďka, tak se v tom tolik ještě nevyznám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...