Přejít na obsah

Megan


TomasB

Doporučené příspěvky

Před nedávnem sem prodal 96-ku 1.6 66 kW. Za rok a půl jsem tratil jen na ceně 30 tisíc.

Když sem to kupoval prohlížel sem to s automechanikem a auto vypadalo výborně. Ani stopa po rzi, motor krásně čistej, zřejmě se o to někdo hodně staral. Akorát při brždění trochu vibrovalo řízení. Ukecal jsem 7 tisíc slevu. Byl jsem nadšenej. Bohužel ne dlouho.

Po zimě začaly reznout zadní blatníky a záhyby pod zadníma dveřma. Začal sem to sledovat, po devíti letech to má tak 10% aut, nejvíc zelená metalíza. Na jaře jsem nechal opravit brzdy. Celkem jsem s tim musel do servisu asi pětkrát, z předpokladaného vybroušení kotoučů se nakonec vyklubala výměna, přesto to občas pískalo a vrzalo a to dokonce i za jízdy. Po čase mi prasknul zadní díl výfuku (vypadal jak novej, totálně rezavej byl akorát spoj, kterej odnikud nebyl vidět). V servise mi řekli, že časem bude potřeba vyměnit i spoj za předním dílem. Za dva měsíce už to bylo zase dost hlučný, tak sem s tim zajel do servisu. Zjistili, že je prasklej i přední díl výfuku, je z litiny, nedělá se v druhovýrobě a originál stojí majlant. Už mě ani nepřekvapilo, když za další dva měsíce odešla i střední část. Takovýhle problémy se celkem daly u takhle starýho auta čekat. Že mi ale na po vánocich odejde termostat a praskne těsnění pod hlavou, jsem nečekal. Neustálý problémy s elektrikou u zadního světla, centrálu (výměna jednoho motorku, občas zlobily všechny) a rádia už radši ani nemiňuju.

Asi jsem měl smůlu na kus, ale já už Renaulty nechci ani vidět <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...