Přejít na obsah

NOVÝ E-SHOP S AUTODÍLY


jaryn.home

Doporučené příspěvky

OMLOUVÁM SE ZA REKLAMU, ALE MOHLO BY VÁS TO ZAJÍMAT A UŠTŘIT VÁM TO NĚJAKÝ KORUNY

Dobrý den, představuji Vám nový e-shop s autodíly na všechny vozy. Zvláště Vám doporučuji výfuky a tlumiče. E-SHOP funguje zatim pouze pod Internet Explorer. Čísla z katalogů do ceníku (vliště pod katalogem) zadávejte ve stejné formě (není-li dáno jinak). Objednávky zatím pouze telefonicky. Dekuji

Tlumiče ATESO - prvovýroba pro vozy ŠKODA.

http://www.automedik.cz/cinost.php?page=tl_skoda/index.html

WWW.AUTOMEDIK.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz-kolik stoji silentbloky prednich ramen -2 silentbloky a dva ty dva dalsi kus pod nima- tedy dalsi 2 silentbloky..V servise mi rekli, ze chteji pres 5000,- i s praci..Jo a je to pro motor 1.4 MPi 44 kW.. a jeste jeden dotaz...kdyz menim tlumice u tohoto motoru, tak musim sundat vse i pruziny? A zvladnu to sam v garazi? Nebo budu muset do servisu.Díky... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba přední silenbloky mě budou měnit v uterý,tak dám přesné info. -_- Tlumiče jsem měnil doma -nikdy jsem to nedělal,ale pokud seš šikovnej,tak bez problémů. U předních sundáváš celej tlumič vč. pružiny a uloženi. Jediný spešl nářadí musíš mít stahovák na ty pružiny. Dělal jsem to doma a za odpoledne nebylo co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé rameno se silenbloky a čepem stojí u nás 1138,- (doporučuji vyměnit celé, jednoduchá montáž a mate vyměněny 3 věci které se opotřebovávají)

Pak se dá koupit silentblok do ramene za 201,- (ten v tý patě pokud si rameno představíte jako botu)

TLUMIČE PRO ŠKODA FABIA

Mame tlumiče ATESO - to je prvovýroba pro vozy ŠKODA. Vysoká kvalita.

ATESO

přední 1356,-

zadní 1102,-

Tlumiče KAYABA nemusím snad představovat, nejvižší kvalita.

KAYABA

přední 1343,-

zadní 698,-

CENY JSOU BEZ DPH 19%

www.automedik.cz

774633424

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to i prodas bez dph?kdyz to tady pises bez nej?ja teda nevim co to je za zvyk psat bez dph-stejne jako koncovy odberatel to nepsane dph musim zaplatit!!!!takze cena bez dph me nejak asi nezajima-pro me a spoustu ostatnich je ta cena s dph konecna-kterou zaplatim-pokud se pletu-muzes me to klidne vyvratit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO TAK TO SE OMLOUVAM POKUD VAM TO ČINÍ PROBLÉMY TAK ZDE JSOU CENY S DPH, MÁTE SAMOZŘEJMĚ PRAVDU S TÍM ŽE KONCOVY ZAKAZNIK ZAPLATI CENU S DPH, JSEM ZVYKLÍ PSÁT CENU BEZ DPH A PROTO SE STAL TENTO PROBLÉM, ALE VĚŘIM V TO ŽE POKUD O TYTO DÍLY MÁ NĚKDO OPRAVDU ZÁJEM TAK SI DPH 19% PŘIPOČTE - JSEM ALE NA TOLIK SERIOZNI ŽE JSEM UVEDL O JAKE CENY SE JEDNA

Celé rameno se silenbloky a čepem stojí u nás 1350,- (doporučuji vyměnit celé, jednoduchá montáž a mate vyměněny 3 věci které se opotřebovávají)

Pak se dá koupit silentblok do ramene za 240,- (ten v tý patě pokud si rameno představíte jako botu)

TLUMIČE PRO ŠKODA FABIA

Mame tlumiče ATESO - to je prvovýroba pro vozy ŠKODA. Vysoká kvalita.

ATESO

přední 1613,-

zadní 1311,-

Tlumiče KAYABA nemusím snad představovat, nejvižší kvalita.

KAYABA

přední 1560,-

zadní 830,-

CENY JSOU JIŽ S DPH 19%

www.automedik.cz

774633424

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode,ale pokud skoro vsechny firmy pisou bez dph-tak me to trosku vytaci-za chvili budeme v kauflandech nosit kalkulacku,aby jsme si spocitali konecny nakup-takto at si pisou firmy mezi sebou ceny bez dph-tam je to na miste,ale tady fakt nee-diky za opravu nabidky jiz s dph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...