Přejít na obsah

Koberce & Autokobererečky


homy

Doporučené příspěvky

Čauec,

tohle téma jsem tu již viděl, ale už je fuč :help:

scháním nové textilní autokoberečky a nemohu furt ty pravé najít.

Chci je na origo úchyty, v tmavé barvě, žádný alu plechy či podobný zvrhlosti lol

Škoda nabízí origo

- čtyřdílná sada netkaných koberců ze 100% polypropylenu - 507,- Kč

- čtyřdílná sada netkaných koberců ze 100% polyamidu - 1194,- Kč

díky za každou radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec objednáno na auto-samolepky.cz

a objednal jsem toto:

1 x Škoda Octavia I od 1996 - gumové autokoberce (kpps004) = 471Kč vč. DPH

1 x Škoda Octavia r.v. 2000-2004 - textilní autokoberce (4303) = 668Kč vč. DPH

jak gumové tak textilní mají úchyty.

Uvidíme jak budou vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám koberce tuningovy od www.autofam.cz šité na míru textilní za doplatek ti tam udělaj origo úchyty atd. foto mám toď 100% jsou v poho používám je teda jenom na léto, na zimu gumáky. akorát teda ten plech je tam dodělávanej jinak tě tam daj další vrstvu toho textilu 4ks=800,- + doplatek 40-100kč za nášivky loga automobilky nápis flockovaný OCTAVIA je v ceně.

odkaz:http://www.autofam.cz/product.php?id=5183

post-39130-1265045688_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tyhle tuningové jsou naprd, zachvilku se prošlápnou, když koberce tak jedině přesné tyhle http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=b1d0039395c7b95f5e3ff265618bf28c&idKoberec=22 .

Stáli sice litr, ale najezdil jsem snima už hrozně km, mám je dva roky, nechal jsem je tam i přes zimu a po vyčištění jsou furt jako nové. Navíc k tomu je i uchycení ke koberci takže nekloužou a sedí. ;)

Zkoušel jsem i ty levné, ale zachvilku byli zničené, a navíc se furt shrnovali, takže sice dáte litr, ale vydrží takže se to vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Se ZPV z Rožnova p./R. mám teď do kufru OI, spodek guma, vrch textílie, vypadá bytelně a vcelku líbivě. Co se týče vnitřku auta, tam mám z Gumáren Zubří, a asi jsem je vzal naposledy, sice píšou, že je dodávají jako originál díl pro Škodu, ale příště budu brát zase v ZPV. Z Gumárem mám během 2 let prošoupaný kobereček u řidiče. Pravda, že drží dobře a to i bez úchytů, ale kvalita materiálu troška pokulhává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, sice už je to tu 2 roky tuhý, ale nechci zakládat nové téma. Nemáte někdo RS koberečky ? Já si před rokem koupil origo normální, textilní s šedým nápisem OCTAVIA na straně u dveří, ale ani né za půl roku se mi prošoupala pod pedálama díra. Zajímalo by mě, jestli ty RS sou z lepšího materiálu, pač sou skoro 2x tak dražší. Jestli chtěj dvojnásobek jen za to logo a ten materiál je stejně nekvalitní, tak jim na to fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...