Přejít na obsah

Zamotaný lanko el.Okna


Retrej007'

Doporučené příspěvky

Mám problém u dveří řidiče zachroupalo a fakt hustě se zamotalo lanko do ozubenýho kolečka u motorku...dveře sem v -10 musel lehce vykuchat abych zvednul okno ale musel sem ho i vytrhnout z vodících lišt!všechny šrouby sem dal do pr.. ale zbyly tam 4 na který nemám..černý..rovná hlava tvar kolečka?!co to je..?přes ně sem dal nedošel..ví někdo..???? Co mě víjde líp koupit celý nový vrata..nebo skelet a nastrojit ho?!Fakt nevim Díky za radu!! a ještě přestala mi fungovat dálka...mužu koupit ovladače a nechat nahrát?!nebo musim rozebrat palub. abych se podíval na výrobce mozku dálky a podle něj,,,, :help: Fakt nevim... díky všem :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím,že musíš demontovat celej plech co je pod tapecem-tzv.nosič agregátů.Potom se to musí koupit jako celý díl.Je to vlastně ten velký plech,na kterým je přinýtovaný mechanismus stahování okna bez motorku.Co si tak vzpomínám na O I to stojí kolem 1500Kč a je to docela hra to vyměnit.Když jsem to dělal poprvé tak jsem se u toho docela vysypával. ;) Musíš dát bacha abys tam něco neulomil.Povolit sklo,dem.zámek dveří,odpojit táhlo od vnější kliky,kabely,myslím že i ten konektor ve sloupku karosérie a vytáhnout opatrně celý nosič agregátů dveří ven.Tento postup platí u F I nebo passat 3C a myslím že to bude stejný nebo hodně podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vončo...dát bacha abych něco neulomil...to už právě proběhlo!!Je to jak popisuješ plech a na něm motorek a z vnitřku lišty atd... jenže ja nemužu sundat ten plech?! hvězdička to neni imbus všechno sem skusil jen 4šrouby a že by to byli nejty?! to snad nééé..já to dyžtak nafotim.. at se to líp vokoukne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vončo...dát bacha abych něco neulomil...to už právě proběhlo!!Je to jak popisuješ plech a na něm motorek a z vnitřku lišty atd... jenže ja nemužu sundat ten plech?! hvězdička to neni imbus všechno sem skusil jen 4šrouby a že by to byli nejty?! to snad nééé..já to dyžtak nafotim.. at se to líp vokoukne...

Určo to bude přinýtovaný wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mechanismus stahování je tam na tom plechu přinýtovaný.Jaký šroubky?Nejsou tam náhodou torxy?tzv.hvězdičky?

Potom ještě musíš povolit zámek,co je z boku na dveřích-tam je tuším XZN,tzv.tisícihran a odpojit táhlo od venk.kliky.Pokud nemáš speciální nářadí-myslím torx,xzn,tak s tím nic nenaděláš. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...