Přejít na obsah

Silemblok ??


Scheffer

Doporučené příspěvky

Ja som ich menil 2 tyzdne dozadu.Prejavovalo sa to rovnako a vola na naprave bola vyditelna.Servisman ma odporucil do Skodovky lebo sa bal,ze mu pri lisovani silembloky prasknu.Skodovka ma vraj origostahovak.Silembloky som dodal ja.Este mi menily stabilizator.

takze vymena+stabik+geometria=5900sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, dobrá, silentblok,no. :t Najeto mám 106 000km. Jeden byl utrženej a druhej steřelej. Dělal jsem teď GO podvozku (tlumiče bilstein,uložení,ložiska uložení,tyčky stabíku,dorazy,silenbloky) a auto je teď podvozkově uplně někde jinde.

Teď příjde na řadu chip na 104kW.:o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, dobrá, silentblok,no. :t Najeto mám 106 000km. Jeden byl utrženej a druhej steřelej. Dělal jsem teď GO podvozku (tlumiče bilstein,uložení,ložiska uložení,tyčky stabíku,dorazy,silenbloky) a auto je teď podvozkově uplně někde jinde.

Teď příjde na řadu chip na 104kW.:o)))

ty vágo to bych potřeboval taky, tlumiče už tam jsou, teď už akorát povyměňovat ty ostatní pikačoviny -_- , a už bude podvozek tak pětkrát rychlejší než motor :):smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...