Přejít na obsah

Teplota zadní části rádia


Doporučené příspěvky

Tak jsem zkoušel nechat zapojené jen přední repro a asi po 17min. radio na zadni casti horke. Zkusil jsem tedy zapojit jen 1 zadni rapro a opět do tech 20 min. horke. Zitra zkusim bez zapojeni iso repro konektoru. Repro je origo octavia. Na prednim repro je napsano 4ohm. Mohl by jste nekdo se stejnym radiem zkusit jestli ho ma po 20 min. poslechu hudby horke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé autorádio obsahuje tzv. koncový zesilovací stupeň (dále jen KS). To je zesilovač výstupního audio-signálu (standartně ve všech rádií je 4x40W). KS bývá z konstrukčních důvodů umístěn v zadní části rádia , to že se KS zahřívá je normální jev.

Takhle vypadá analogový KS:

p1010026ik.th.jpgp1010024r.th.jpg

A některá (moc jich jěště podle mě není) rádia už mají digitální KS:

p1000653j.th.jpg

(tohle je digitální KS s výkonem 600W)

Editováno: , autor: CarL33N0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každé autorádio obsahuje tzv. koncový zesilovací stupeň (dále jen KS). To je zesilovač výstupního audio-signálu (standartně ve všech rádií je 4x40W). KS bývá z konstrukčních důvodů umístěn v zadní části rádia , to že se KS zahřívá je normální jev.

Takhle vypadá analogový KS:

p1010026ik.th.jpgp1010024r.th.jpg

A některá (moc jich jěště podle mě není) rádia už mají digitální KS:

p1000653j.th.jpg

(tohle je digitální KS s výkonem 600W)

ja mam v octavce radio od JVC a mel sem stejnej problem :aggressive:tak sem to vyresil tom zpusobem ze sem tam dal 10 cm vetracek z PC a horkej vzduch odsavam ridicovy pod nohy ... Radio se nehreje a je po starostech!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...