Přejít na obsah

Maxidot+volant na Symphony - CAN nebo 3drát?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

nedávno jsem koupil Octu1, kde mám origo hudbu Symphony CD. Jde ovládat z volantu a info o hlasitosti atd. se mi zobrazují v horní třetině Maxidotu.

Vyměnil jsem za lepší rádio (Alpine) a potřeboval bych poradit, jeslti poznáte jak ta Symphony komunikuje s volantem a maxidotem (a podle toho se pokusil rozchodit ovládání z volantu i na tu Alpine).

Vyfotil jsem konektor, který byl v té Symphony navíc, jsou tam 4 dráty - bíločerný, bíložlutý, bíločervený a žlutočervený (obrázek přiložen).

Může mi někdo poradit, co to je za sběrnici? CANbus nebo 3drát co se používal taky?

Díky za rady

P.S. - a jen pro zajímavost, nalezl jsem tam další koax. s divným konektorem, není to klasická antena na rádio. Co by to mohlo být? Antena GPS pro navigaci? Něco ohledně parkovacích senzorů (který nemám)? - obrázek taky přiložen

post-40729-1271619031,7307_thumb.jpg

post-40729-1271619341,0681_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky za toto info...tzn. že i maxidot je 3drát?

...jsem možná trošku rýpal - nicméně vidím tam 4 dráty což mi moc s názvem 3drát nepasuje.

Mám multifunkční volant, tzn. tempomat a audio. Ten tempomat funguje taky po 3drátu, nebo je půlka volantu CANová a půlka 3drát?

Čert aby se v těch kombinacích co škodovka vyráběla vyznal :-((

nebylo by někde něco obecně okolo 3drátu, popisu kabelu atd.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...