Přejít na obsah

Budvar arena na Skodahome.cz


Standis

Doporučené příspěvky

no uvidis snad budes spokojen... ;)

ja mel sip na bridgestonech driv a naprosta spokojenost, ted ho nemam tak vyrazny, ale taky sedi vpoho... :)

me trochu jeste trapi ze nemam z reklamacky zpatky tu jednu svou goodyerku co jsem daval pred 14 dny. ale byla spatna jen jedna tak jsem to vyresil jako reklamaci jedne gumy a jinou jsem si koupil - jina moznost nebyla. vzhledem k najetym km, nejsem schopen jezdit na zimacich v tomto pocasi... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamaráde na autě budou zítra nebo ve čtvrtek, teď jsou na obutí

gumy, když jsou ns skladě, tak většinou do 2 prac dnů je máš doma

to neva, myslím, že pak ti rovnou pošle cemovou kalkulaci,aby jsi to zaplatil, ale myslím, že do pátku by mohli být hotový

Ozi tak to máš blbý, u mě byly špatný asi jen 2, ale por jistotu jsem jim poslal všechny 4, ať si je zkontrolují sami, když je prodávají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslel, že už jí máš vyřízenou a ty na ní teprve čekáš.

tak já na ně nechvátám a stačí mi mít připravený auta až ve čtvrtek odpoledne, proto jsem jim řekl, že mi to stačí bez papíru, tak budou zítra ráno, protože tam má dneska přijet vedení, tak to chce dělat v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady po poledni to vypadalo, že opravdu bude pršet, protože se hnusně zatáhlo, ale nic z toho nebylo, tak to vypadá, že to bude dobrý a přijde to až v noci

snad už kola budou dobrý, max půjdou znova na reklamaci a teď už bych si počkal i na ty BArumky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...