Přejít na obsah

Montáž bočích airbagů


anry

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zdravím,

mám prostý dotaz. Mám fabii (rok 2004), která má dva přední airbagy. Dostal jsem teď možnost koupit kompletní sedačky z lepší fabie, kde přední sedadla obsahují boční airbagy. Můj dotaz je - co vše bych potřeboval mimo těchto sedaček s airbagy, abych to celé zprovoznil? Je ta samotná instalace těžká?

Díky

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad mě někdo opraví pokud se mýlím: určitě budeš potřebovat řídící jednotku bočních airbagů, kabeláž a pokud to neumí hlavní řídící jednotka tak i tu měnit....a až to bude pěkně pohromadě tak jen někoho šikovnýho s VAGem :) PS: sám jsem to nedělal, tak jen to co mě logicky napadá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za kolik se dá taková řídící jednotka bočních airbagů pořídít? použitá, nová..

snad mě někdo opraví pokud se mýlím: určitě budeš potřebovat řídící jednotku bočních airbagů, kabeláž a pokud to neumí hlavní řídící jednotka tak i tu měnit....a až to bude pěkně pohromadě tak jen někoho šikovnýho s VAGem :) PS: sám jsem to nedělal, tak jen to co mě logicky napadá ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za liter stvorairbagovu nezozenies, treba ratat viac plus treba kabelaz plus cidla. inak nebude vediet kedy bocne odpalit.

kabelaz tiez nie je trivialna, neviem ci nie je rozdielna uz v konektore hlavnej bagovej jednotky.

plus s bagmi sa zahravat nie je vzdy sranda.

zaver, bud to das urobit niekomu kto to vie alebo to sam nerob.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...