Přejít na obsah

deformace siletbloku


xavian

Doporučené příspěvky

Při demontáži předních kol jsem zjistil deformaci pravého silentbloku na propojovací tiči stabilizátoru viz. příloha. Tyč v místě bloku je dost rezavá, lehce jsem ji namáz vazelínou, dále se zřejmě občas dotýká dalšího dílu = odřenina/foto/. Na pravé straně je na tyči doraz, ale je to vše směrem od bloku, je to tak správně? Při jízdě není zatím nic znát. Co doporučujete s tím dělat . Děkuju

post-7-1148144381.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při demontáži předních kol jsem zjistil deformaci pravého silentbloku na propojovací tiči stabilizátoru viz. příloha. Tyč v místě bloku je dost rezavá, lehce jsem ji namáz vazelínou, dále se zřejmě občas dotýká dalšího dílu = odřenina/foto/. Na pravé straně je na tyči doraz, ale je to vše směrem od bloku, je to tak správně? Při jízdě není zatím nic znát. Co doporučujete s tím dělat . Děkuju

levá strana = doraz na tyči - oprava v textu.

post-7-1148144667.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při demontáži předních kol jsem zjistil deformaci pravého silentbloku na propojovací tiči stabilizátoru viz. příloha. Tyč v místě bloku je dost rezavá, lehce jsem ji namáz vazelínou, dále se zřejmě občas dotýká dalšího dílu = odřenina/foto/. Na pravé straně je na tyči doraz, ale je to vše směrem od bloku, je to tak správně? Při jízdě není zatím nic znát. Co doporučujete s tím dělat . Děkuju

škoda fábie 1,4 Mpi 50Kw combi 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že máš starší typ stablizátoru, který Ti začal "cestovat tak, jak ho při zatáčení tahají tlumiče. Bude nutná oprava. Záleží to na tom, kolik máš na to financí. Jedno z řešení při ponechání tohoto původního je umítit stabík přesne doprostřed a navařit tam podložky a koupit nové gumy stabíku s menším průměrem.

Nicméně hledej na fóru, jsou tu i obrázky.

(Fotky jsou od Cosbyho.)

post-7-1148214501.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že máš starší typ stablizátoru, který Ti začal "cestovat tak, jak ho při zatáčení tahají tlumiče. Bude nutná oprava. Záleží to na tom, kolik máš na to financí. Jedno z řešení při ponechání tohoto původního je umítit stabík přesne doprostřed a navařit tam podložky a koupit nové gumy stabíku s menším průměrem.

Nicméně hledej na fóru, jsou tu i obrázky.

(Fotky jsou od Cosbyho.)

Děkuju za odpověď. Kolik stojí nový stabilizátor komplet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že máš starší typ stablizátoru, který Ti začal "cestovat tak, jak ho při zatáčení tahají tlumiče. Bude nutná oprava. Záleží to na tom, kolik máš na to financí. Jedno z řešení při ponechání tohoto původního je umítit stabík přesne doprostřed a navařit tam podložky a koupit nové gumy stabíku s menším průměrem.

Nicméně hledej na fóru, jsou tu i obrázky.

(Fotky jsou od Cosbyho.)

Děkuju za odpověď. Kolik stojí nový stabilizátor komplet?

v BenCar mi přijímací technik říkal že to přijde na cca 2tis kč i s prací . nová tyč+práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...