Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Tak jak se tady řeší, jestli ten soft někomu funguje a někomu ne tak mně až nějak moc. Nechtěl jsem nic měnit ani přepisovat, ale po spojení s přístrojovou deskou, se tato uvedla do jakéhosi základního nastavení a vše ce vynulovalo. Tj. kilometry a hodiny. Neví někdo jak ty kilometry tam zapsat zpátky? Jinak vše funguje. Nemá na to někdo českej návod. Jde o Octavii 2001.

Vagem nastavit kilometry. do ujetí 100km by to mělo jít.

  • Autor

Už to mám zpět. Vpravo dole je položka mielelage a standartně je tam 0. Takže jsem tu nulu odeslal do přístrojovky. Tím samým způsobem jsem to vrátil zpět. Chtěl bych vědět co to ještě umí, ale bez hlubších znalostí se do toho pouštět nebudu. Podotýkám, že mám obyčejný kabel bez HW klíče. Jak prosímtě Vagem přepisuješ kilometry? Snad Vag-tachem ne? No, já to ode dneška umím s obyčejným kabelem vag eeprom programerem. Alspoň na svém autě. Spojení je stabilní.

vagem: napise se to v prispusobeni do 10 kanalu pred fl a do 9 kanalu po fl

necha si to libit jen do najeti 100km

ostatnim sw to jde bez ohledu na najety km

  • 2 týdny později...

nazdar,

chcem sa spytat, tymto programom sa da prepisat aj pamat v komfortke? mam komfortku 1C0 959 799 A, ma iba central bez dialkoveho, no a tu na fore som sa docital, ze aby mi na tej komfortke islo potrebjem prepisat eeprom pamat. tak ci sa to tymto programom bude dat?

a este aky kabel na to treba? USB, alebo RS 232?

dik

nejde

nejde :)

cosby mi raz napisal, ze na to potrebujem VDS-pro, pojde to jedine tym, alebo je na to aj nejaky iny soft?

Zdravím

Co znamená těch 100Km ? při změně

potom se to samo vrátí? nebo se stane co?

Slavaa

kdyz vymenis budiky za novy, co maji najeto 0km, tak nez na nich najedes 100km, tak si muzes VAGem nastavit kolik maji ukazovat na pocitadle km, kdyz to neudelas, tak budou pocitat od 0

kdyz to nastavis, tak se po ujeti 100km uz nic nezmeni, nastavovat to lze jen 1x, pak jinym sw.

  • 1 rok později...

zdravím chlapy kde se dá zjistit v který řídící jednotce a na jakým kanálu nastavím ruzný věci pro přizpusobení ?? je nějakej manuál kde se to dá zjistit nebo co??

jj, zeptej se googlu na "vag info system"

Upraveno od zdesim

díky ale tam je jen pár příkladu ne? nejni toho nekde jeste vic??

Upraveno od Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!

  • 4 roky později...

Ako docielim cez tento program fungovanie dialky na komfortke 799A?

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.