Přejít na obsah

autoalarm


koudy

Doporučené příspěvky

No ja by som sa uspokojil aj s dvojcestným Magicarom s pagerom, ale chcelo by to pripojiť ešte aj nejaký dobrý GSM pager, ktorý by disponoval foťákom a pri poplachu (alebo na vyžiadanie) by posielal fotky interiéru auta na mail (dá sa vyberať aj cez mobil). Ale nič vhodné som zatiaľ nenašiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v OII Athos od Jablotronu

- SIM kartu s lokátorem (T-Mobile TWIST)

- odesílání infa o vyhlášení/zrušení poplachu pomocí SMS

- zapnutí imobilizeru a spousta dalších příkazů pomocí telefonu

- kontrola stavu vozidla a nastavení alarmu pres Internet

Zatím jsem spokojený, žadný planý poplach (měsíc provozu), lokátor nebudu doufám v životě "naostro" potřebovat. :ph34r: Můžu doporučit - je to dle mého názoru lepší než originální alarm a nestojí to moc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petriku kolik si za nej daval i s montazi?To ja taky slysel,ze Magicar se nedoporucuje,ze s Octavkou II ma problemy.A nevite co konkretne?

No já za něj dal 12.609,-Kč s DPH (alarm, náklonové čidlo, záložní baterie), kdybys chtěl ultrazvukový snímač vnitřního prostoru, tak o 900,-Kč víc. Já osobně nejsem zastáncem mít na mobilu hromadu SMS, že mi v autě lítá moucha, tak jsem ho tam nedával. Zajišťuji si auto proti krádeži/odtažení ne proti vykradení.

S OII mají obecně problém všechny alarmy (kromě originálu a CAN-BUS alarmů), nicméně technik co to montoval byl vyškolený přímo na Athos+OII takže v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petriku kolik si za nej daval i s montazi?To ja taky slysel,ze Magicar se nedoporucuje,ze s Octavkou II ma problemy.A nevite co konkretne?

No já za něj dal 12.609,-Kč s DPH (alarm, náklonové čidlo, záložní baterie), kdybys chtěl ultrazvukový snímač vnitřního prostoru, tak o 900,-Kč víc. Já osobně nejsem zastáncem mít na mobilu hromadu SMS, že mi v autě lítá moucha, tak jsem ho tam nedával. Zajišťuji si auto proti krádeži/odtažení ne proti vykradení.

S OII mají obecně problém všechny alarmy (kromě originálu a CAN-BUS alarmů), nicméně technik co to montoval byl vyškolený přímo na Athos+OII takže v poho...

Ja ma i ty ultrazvuky a za 4 roky provozu me tam mucha nelitala, ale kopnutim ci zduchnutim do auta uz jo, ale to zalezi na jinych okolnostech. Kterej mas RESET?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ma i ty ultrazvuky a za 4 roky provozu me tam mucha nelitala, ale kopnutim ci zduchnutim do auta uz jo, ale to zalezi na jinych okolnostech. Kterej mas RESET?

No pravda je, ze s klimatizaci má ta moucha dost omezenou možnost k vletu to auta... :D

Mam RESET1 (dalkové ovladače doma v krabici) je to napojený na centrál dooost důmyslným způsobem ;) , takže používám originální dálkové ovladače.

Kopnutí a žduchnutí do auta - to snad spouští spíš otřesové čidlo (je vcelku citlivé). Možná myslíš bouchnutí do okna - na to můj alarm nereaguje. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petriku muzes mi prosim dukladne popsat co tam mas a co to vsechno umi.Kde ti to montovali?Moc diky

Jablotron CA-1202 "Athos"

mám tam "jen" otřesové čidlo, takže reaguje na otevření dveří a úder do vozidla nebo naklonění vozidla. Pomocí SMS nebo Internetu (www.gsmlink.cz - demo je tam bohužel jen pro zabezpečovačky domů) lze provádět nastavení a ovládání. Pro práci s netem je lepší, aby SIM karta měla aktivován GPRS - pak se jablotroňáckej server na všechno zeptá alarmu a lze nastavovat komfortně všechny funkce alarmu od PC. (texty informačních SMS, zda mohu otevřít/zavřít auto prozvoněním /jen z navolených telefoních čísel/, zamknutí vozu do 1min. pokud nikdo nenastoupí, stav alarmu, výše kreditu na SIM kartě, zapojení dalších čidel /garáž/, sledovat LOG-soubor s posledními událostmi atd.)

Lokalizace se provádí klasicky (je odečítána z telefonu, který si o lokalizaci zažádá a ne ze SIMky telefonu) - služba "Kde je" od T-Mobile (diskuzi o přesnosti bych se rád vyhnul).

Ani jsem to všechno nezkoušel, bavilo mě hrát si s tím jen chvíli...

Navíc tam může být ultrazvukové čidlo (jak už jsem psal) a nějaká "šílená" HF (známej co má schízu si libuje, že prý může poslouchat o čem si v autě vykládaj ti co mu to případně ukradnou... :wacko: ).

Nevím, jak dalece tady můžu dělat pozitivní reklamu, servis Ti napíšu v případě zájmu na PM (jestli máš blízko do Brna ;) ).

Doufám, že to stačí takto stručně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by zajimalo proc uvadis ze mas naklonove cidlo a ted otresove???

Rekl bych ze mas http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=products/ca-550

Ja mam http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=products/ca-530

Jinak bych dodal, ze montaz alarmu sverovat servisu, kde to kolik montuje vzdy na stejne misto me pripada jako znehodnoceni toho alarmu.

Ja ho montoval sam a nebyl to zadnej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mefisto:

nákolonové nebo otřesové prakticky je to téměř jedno (pípá při nárazu a pokusu o odtah), teoreticky jsou tam jistě značné rozdíly... sorry jestli se tě tato nepřesnost nějak dotkla. Co tam mám píšeš naprosto přesně. :)

Namontovat si alarm sám je dozajista to nejlepší, nicméně bych to jednak nezvládl a záleží to i na situaci: Když kupuješ auto z bazaru "tak jak je" tak ho doma mužeš jistě rozebrat do šroubku. Já si kupoval nový stroj s tím, že tam ten alarm chci, takže mi ho tam před prodejem servis namontoval a drží mi záruku na vůz včetně alarmu. (Vyhnu se při případné reklamaci větám typu: "Pane vy jste se hrabal v elektrice, to už nemužete reklamovat...").

Koudy chtěl vědět co kdo má za alarm a já bych nerad zabředl do nějakých polemik či hádek ohledně typu čidel a způsobu monáže :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohoda klidek tabacek... jen jsem si chtel ujasnit co tam mas, protoze ne u Jablkone, ale u jinych vyrobcu je naklonove cidlo opravdu kdyz se auto zveda nepriklad pri kradezi kol, ci odtahu a otresove kdyz do neho kopnes nebo slusnej soused ti do neho vrazi :)

Pochopil jsi me spatne nebylo to nic proti tobe.

Jinak ja mel to same, ale SKODA nedava zaruku na alarmy Jablotron namontovane v aute, musi ji dat ten servis a potom mu muze skodovka delat problem pri pripadne reklamaci cehokoliv z elektriky. (mam primo papir ze zavodu ohledne toho, pokud by me nekdo chtel napadat ze je to blbost), cili jsem dva roky pockal a pak montoval, neb ten jejich origo jsem nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo "aktivni" zkusenosti se systemem dalkoveho strezeni REX? Jablotron o ni zminuje u sveho produktu Athos. Zajimalo by me jestli se firma ve vyhledavani, od testu v Lidovkach spolecne s Autosalonen, zlepsila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo "aktivni" zkusenosti se systemem dalkoveho strezeni REX? Jablotron o ni zminuje u sveho produktu Athos. Zajimalo by me jestli se firma ve vyhledavani, od testu v Lidovkach spolecne s Autosalonen, zlepsila.

Prosim, posli mi nebo sem uved link toho testu z lidovek.

Nechavam si totiz ve ctvrtek montovat do sve O II alarma REX ATHOSe a rad bych vedel vse na co se mam pripadne ptat v souvislosti s realnym provozem.

diky

CZbrandy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video bylo nekde na strankach Sherlogu. Moznma by se naslo nekde na strankach primackeho Autosalonu. Jinak pokud mi napises do PM email, tak ti muzu poslat video, ktere ma cca 12 MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze se vas ozvalo vice, tak posilam link na vyzvednuti ze serveru www.uschovna.cz:

http://www.uschovna.cz/vyzvednout1.php/Uschovna447ea5d15e74b94 ://http://www.uschovna.cz/vyzvednout1....47ea5d15e74b94

protoze se mi objevilo, ze po druhem stahnuti se to smaze a tim padem by se nedostalo na vsechny tak zkuste jeste sluzbu www.czshare.com:

http://czshare.com/download_file.php?id=26...2FAutosalon.wmv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak protoze se vas ozvalo vice, tak posilam link na vyzvednuti ze serveru www.uschovna.cz:

http://www.uschovna.cz/vyzvednout1.php/Uschovna447ea5d15e74b94 ://http://www.uschovna.cz/vyzvednout1....47ea5d15e74b94 ://http://www.uschovna.cz/vyzvednout1....47ea5d15e74b94

protoze se mi objevilo, ze po druhem stahnuti se to smaze a tim padem by se nedostalo na vsechny tak zkuste jeste sluzbu www.czshare.com:

http://czshare.com/download_file.php?id=26...2FAutosalon.wmv

Prosim Te, nahrej to na www.rapidshare.de

na czshare.de je limit ktery predpokladam bude furt vycerpany. na rapidshare.de neni zadny omezujici limit ve stylu czshare ...

diky za vsechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Te, nahrej to na www.rapidshare.de

na czshare.de je limit ktery predpokladam bude furt vycerpany. na rapidshare.de neni zadny omezujici limit ve stylu czshare ...

diky za vsechny :)

Nema ten nemeckej RapidShare taky nejake omezeni? Stahuji si tam odtud dilenskou prirucku pro Octavii (doufam ze to je pro OII) uz asi 14dni a mam teprve 4 dily. :-)

A to se tam nejaky den na nejakou cast vubec ani nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Te, nahrej to na www.rapidshare.de

na czshare.de je limit ktery predpokladam bude furt vycerpany. na rapidshare.de neni zadny omezujici limit ve stylu czshare ...

diky za vsechny :)

Nema ten nemeckej RapidShare taky nejake omezeni? Stahuji si tam odtud dilenskou prirucku pro Octavii (doufam ze to je pro OII) uz asi 14dni a mam teprve 4 dily. :-)

A to se tam nejaky den na nejakou cast vubec ani nedostanu.

je tam pouze omezeni na konkretniho uzivatele (na konkretni IP pocitace) a to takova ze muzes stahnoput za 1hodinu max tusim 40MB, pak musis hodinu cekat a mas to zase volne. Pracuju s touto adresou dnes a denne a je to v soucasnosti nejspolehlivejsi share hosting co znam.

Ale to uz by bylo na jine tema. Konec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...