Přejít na obsah

rs face je i v kmbinaci s corner ????


vwberni

Doporučené příspěvky

mam o2 predface mr 2006 predelanou komplet na o2 rs face . vse funguje naklapeni ostriky do zatacek se xenony otaceji ale jde mi o funkci corner . videl jsem stat octavku blikal blinkr a k tomu svitila mlha . dela se to i u rs face? nebo jde to teoreticky dodelat ? co to ma vlastne za funkci ? znaci jen odboceni nebo prisvicuje do zatacek ? coz prave delaji ty nataceci xenony ? vim ze se to tu castecne resilo ale neni mi tohle z toho jasny muze mi to nekdo objasnit ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš 30-bitovou jednotku BSG tak to můžeš aktivovat.. pokud ne tak vyměnit..

a co to tedavlastne dela ? jen kdyz mas blinkr a zatacis tak se to rozsvici ? kdyz se mi teda xenony do zatacek nataci tak je to vlastne zbytecny ? ma to ta nova rs face nebo prave z duvodu ze se toci svetla to nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner funkce mlhovek se hodí hlavně do města nebo v pomalejších ostřejších zatáčkách mimo, protože natáčecí xenony neumí svítit za roh. Myslel jsem si, že to je blbost, ale jak natáčecí xenony, tak corner mlhovky se ve tmě docela hodí a je to příjemný pomocník. Ve dne sice "blikáš" mlhovkama jako pako, když máš rozsvícený hlavní světla, ale i tak to stojí za to.

Tuhle funkci můžou mít všechny FL okty včetně RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner funkce mlhovek se hodí hlavně do města nebo v pomalejších ostřejších zatáčkách mimo, protože natáčecí xenony neumí svítit za roh. Myslel jsem si, že to je blbost, ale jak natáčecí xenony, tak corner mlhovky se ve tmě docela hodí a je to příjemný pomocník. Ve dne sice "blikáš" mlhovkama jako pako, když máš rozsvícený hlavní světla, ale i tak to stojí za to.

Tuhle funkci můžou mít všechny FL okty včetně RS.

no ve dne mam pusteny jen ledky denni sviceni .to pak se nerozsvici ? neni to zluty svetlo divny do toho bilyho ??? :( aby to pak jeste nebylo horsi ... kolik stoji takova jednotka a jaka tam teda musi byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když svítíš denníma, tak corner nefunguje. A není to divný. :) Pokud by ti žlutý světlo vadilo, vyměň žárovky za nějaký s namodralým světlem a je to.

EDIT: Což mě tak napadá, že ta moje poslední věta je pěkná blbost. Mít mlhovky s modrým světlem je asi k ničemu, když pak v mlze nic neuvidím... Takže buď přežiješ, že ti to pangejty bude osvětlovat žlutě, nebo se na to rovnou vybodni. ;)

Editováno: , autor: Woodbine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...