Přejít na obsah

KULANCE,X-díly


cosby

Doporučené příspěvky

Tak jsem dostal dnes zprávu,že kulance na auta byla zrušena a taktéž kulanční listy.záruka na auto je dva roky.Jakékoli závady po záruce se řeší se škodovkou a ta rozhoduje,jestli zákazník dostane slevu na díly,práci atd. a to pouze závady,které se často vyskytujou i u jiných vozů(např.jako u starších Fábii serva.ložiska atd)

Také jsem se dozvěděl,že díly prodávané jako X -ové jsou díly nové.Patří mezi ně Váhy vzduchu,cena cca 3065 Kč,vodní pumpa Octávia,spojka-lamela,přítlačák a jiné,seznam zatím nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal dnes zprávu,že kulance na auta byla zrušena a taktéž kulanční listy.záruka na auto je dva roky.Jakékoli závady po záruce se řeší se škodovkou a ta rozhoduje,jestli zákazník dostane slevu na díly,práci atd. a to pouze závady,které se často vyskytujou i u jiných vozů(např.jako u starších Fábii serva.ložiska atd)

Také jsem se dozvěděl,že díly prodávané jako X -ové jsou díly nové.Patří mezi ně Váhy vzduchu,cena cca 3065 Kč,vodní pumpa Octávia,spojka-lamela,přítlačák a jiné,seznam zatím nemám

X-ové díly jsou nové ale koupíš je pouze vrácením poškozeného dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal dnes zprávu,že kulance na auta byla zrušena a taktéž kulanční listy.záruka na auto je dva roky.Jakékoli závady po záruce se řeší se škodovkou a ta rozhoduje,jestli zákazník dostane slevu na díly,práci atd. a to pouze závady,které se často vyskytujou i u jiných vozů(např.jako u starších Fábii serva.ložiska atd)

Také jsem se dozvěděl,že díly prodávané jako X -ové jsou díly nové.Patří mezi ně Váhy vzduchu,cena cca 3065 Kč,vodní pumpa Octávia,spojka-lamela,přítlačák a jiné,seznam zatím nemám

Nejak tomu tvemu prispevku nerozumim :) V podstate vyvracis to, co pak v dalsi vete potvrdis ;) Takze jestli to dobre chapu, tak kulance funguje dal, jen se tomu uz "oficialne" nerika kulance :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš pravdu Martine.Existovaly kulanční listy,kde byl seznam věcí,které se v kulanci mění a u každé bylo napsáno,co hradí zákazník,jestli nic,nebo materiál,práci atd.Dnes to neexistuje,prostě dva roky záruka a potom indiv.přístup Škody as.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je to takto:

Ak sa niečo pokazí po záruke, zákazník požiada o kulančnú opravu. Vyplní sa "Žiadosť o individuálnu kulanciu", ktorá odíde do ŠAS na schválenie. Schvaľuje to pridelený oblastný technik, ktorý zkategorizuje závadu podľa triednika závad a zistí, aké su podmienky kulancie pre tú ktorú závadu. Následne vyrozumí servis, kde bola žiadosť podaná a určí, za akých podmienok sa oprava vykoná - koľko % z ceny dielu a opravy bude musieť hradiť zákazník, koľko servis, a koľko Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak myslis ;) Ja myslim, ze akorat zrusili zbytecna lejstra a postup je stale stejny, respektive zmena je pro zakaznika nepodstatna ;) Sam vis, ze v servisech kulance stejne neuznavali a mnohdy o nich nemeli ani poneti a kdyz jsi se o tom nezminil, pak ti nic podobneho nenabidli. A i pred tim, jak rikas - zrusenim kulance, museli vsechno probirat se skodovkou. Neni pravda, ze jen koukli do papiru a bylo. Chces-li necham te promluvit s garancim technikem v mem servisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to v případě, že člověk nejezdil do značkového servisu? Asi nelze o individuální kulanci vůbec uvažovat co? ( to že padá záruka mobility je jasné-to je dané přesně v podmínkách mobility)

Dřív taky bylo, že kulance buď do 4 let nebo 75tis km. Takže když mám auto 2,5 roku a skoro 100tis, tak mám stejně smůlu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...